Régi új világ!

  • Témaindító DeletedUser8573
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8573

Vendég
Azt szeretném itt leírni, hogy most zárul be egy világ 18 nap múlva.
Ez a világ az Epsilon világ.
Nekem nagyon tetszett ez a világ, és szerintem többen is szeretnék, ha indulna egy ugyan olyan világ, mint az Epsilon volt.
Ugyan azok az istenek, ugyan az a világ sebesség, foglalási rend, és a többi.
Nagyon örülnék neki, ha indítanának el egy ugyanolyan világot majd a közeljövőben.
 

DeletedUser

Vendég
Van sok világ!
Most a kedvedért nem fognak csak úgy egy világot inditani amely olyan mint az Epsilon!
 

DeletedUser

Vendég
Mondjuk én is örülnék egy olyannak,vagy 1 hasonlónak :)
Ha bezárul az Epsilon,akkor indítanak egy másikat helyette?Vagy hogy lesz?
 

DeletedUser

Vendég
Na igen, egyetlen 4-es sebességű világ volt eddig a magyar Grepolison, az is 1.0. verziós. Voltam rajta, ott a prémiumnak nem nagy a befolyása.

Érdekes lenne egy 2.0. verziójú 4-es sebességű világ, elképzelés:

Világ sebessége: 4
Egységek gyorsasága: legalább 2
Éjszakai bónusz: 20:00-08:00 (Azokért, akik ritkán férnek géphez)
Kezdővédelem: 7 nap
Szövetség max. létszáma:legalább 100
Hódítási rend: Régi/Új
Morál : Nincs/Van
Béke : Van (karácsony)

Epsilon az olyanoknak jó szerver, akik rengeteget játszanak naponta. A később bekapcsolódók és a kevesebbet játszók viszont hátrányosabban jöhetnek ki, mivel itt az ember hamar elhúzhat a többiek elől, logikusan itt jön ki a legjobban a teljesítménybeli különbség, hogy ki mennyit van gépnél. Ennyit tömören... És igen, majd indít a Support szavazást a világ tulajdonságait tekintően, ha új világ indítására kerül sor.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem egy ilyen lenne jó,mondjuk a következő világ,az Omicron:

-Sebesség:4
-Egység sebesség:3
-Éjszakai bónusz:22:00-06:00
-Kezdővédelem:5 nap
-Szövetség max. létszáma:300
-Hódítási rend:Régi
-Morál:nincs
-Béke:van (karácsony)

Nekem ez nagyon jó lenne.Szerintem pöpec kis világ lenne,meg szerintem sokan is mennének rá :)
 

DeletedUser

Vendég
A világok specifikációit nagyon ritkán határozhatjuk meg mi. Olyan esetekben mindig figyelembe vesszük a játékosok által korábban hozzánk eljuttatott kéréseket, észrevételeket. Megszavaztatni nem fogjuk az új világok paramétereit. A topicot zárom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent