probléma

DeletedUser

Vendég
Hello! Azt szeretném megkérdezni miért nem enged be a grepolis? Rendesen bejön az oldal meg minden csak mikor rányomok a bejelentkezésre nem csinál semmi! :(
Eddig előfordult már olyan is ezen a héten hogy nem tudtam hozzászólni a szövetség fórumon meg üzenetre válaszolni! De ez egy kilépés és újra bejelentkezés után megoldódott! Lehet a gépemmel van gond?
Köszi a válaszokat!
pityesz123
 

DeletedUser

Vendég
1 héten belül ha jól számolom ez a mai a 3. lefagyása a Grepolis-nak (amikor itt voltam gépnél), ez elég kellemetlen és szomorú. Nem tudom mi történik és azt sem hogy ez így lesz-e továbbra is, de nagyon jó lenne ha valami frissítés történik és megáll a rendszer, akkor legalább a tisztelt bennfentes körből jönne egy pár soros levél....
Köszönöm
Üdv.
 

DeletedUser

Vendég
Nincs tudomásunk arról, hogy bármilyen leállás történt volna a Grepolis szerverein és tervezett frissítés sem volt.
 

DeletedUser4919

Vendég
????

Tisztelt Support tudomásomra jutott,kik külföldről játszanak több mód van az ingyen arany,free arany gyűjtésre.
Kérdésem itt Magyar országon miért nincs rá lehetőség?
Hisz így volna fer vagy itt is vagy ott se.
 

DeletedUser1598

Vendég
Én úgy tudom, hogy semmilyen egyéb lehetőség nincs az ingyen arany szerzésre, mint, játékosok meghívásával. Külföldön ugyanolyan a Grepolis, mint Magyarországon, az egyetlen különbség, hogy, más nyelven van...
 

DeletedUser6867

Vendég
Jo napot aszt szeretném meg kérdezni a szövetségben sértegettek egy játékost ilyenkor mi a tehendő.Várom válaszukat (Ha rossz helyre írtam előre is elnézést)
 

DeletedUser1598

Vendég
Ha az érintett játékos megnyitja a levelet, akkor a küldött neve mellett jobb oldalt lesz egy kis boríték egy felkiáltójellel. Arra kattintva lehet jelenteni a levelet az Ügyfélszolgálatnál.
 

DeletedUser

Vendég
Szasztok!
Az volna a gondom,hogy megkaptam a könyörtelen harcos érmet (2500 ellenséges egység legyőzésével),de ha belépek az agórára és csinálnám a diadalmenetet csak 2100 van!!
Ez hogy lehetséges?
Ja és mielőtt megkérdeznétek ezt a kitüntit már 2 napja megkaptam és azóta már írt fel más csatikból HP-t.
Előre is köszi :)

Szerk.Azt hiszem erre rájöttem az lehet,hogy oda beszámolja a miliciát is?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A milícia nem ad harci pontot. De valószínűleg az lesz a ludas ;)
 

DeletedUser1598

Vendég
nem feltétlenül... A kitüntetések csordultig vannak hibákkal... Nekem pl. 360 milícia kinyírásával, 18k harci pontnál adta meg a könyörtelen harcos 3. szintjét..
 

DeletedUser7061

Vendég
Nekem lenne egy olyan problémám, hogy a Lambda világban nem úgy néz ki a felület, mint a súgóban. Én új játékos vagyok, és ha segítség kell, nem tudom követni a súgót ezen okból kifolyólag.
 

DeletedUser1598

Vendég
Igen, ez igaz, még nem javították ki a térkép résznél a dolgokat...
 

DeletedUser7061

Vendég
És mikorra fogják kijavítani? Mert így elég nehéz kiigazodni rajta...
 

DeletedUser1598

Vendég
Már augusztus óta javítják:) Nem tudom mikorra lesz kész ezt kérdezd a Supporttól.
 

DeletedUser7061

Vendég
Akkor ebből már csak jövőre lehet vmi :p addigra meg már nem is lesz rá szükségem :D
 

DeletedUser

Vendég
Adventi kitüntetés

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet az oka annak, hogy nem kaptam meg az Adventi-s kitüntetést, pedig minden nap felvettem az ajándékot.
Válaszotokat előre is köszi.
 

DeletedUser1598

Vendég
A kitüntetések néha késnek, nem mindig kapod meg azonnal. Nekem pl. a sziget ura kitüntetés 6 hónapra rá jött meg, mint kellett volna...
 
Fent