Pontok

DeletedUser

Vendég
Nem értem! Hiába fejlődök,egyre fogy a pontom. Ez mitől van?
 

DeletedUser

Vendég
Hát ha kilépek a térképre ott látom a pontjaim. Már voltam bőven 3000 fölött. Most meg alig több mint 2000
 

DeletedUser

Vendég
Hát ezen meglepődnék ha tényleg így lenne. Ilyet még nem is hallottam.
 

DeletedUser

Vendég
jobban jársz, ha a ranglistán nézegeted az eredményeidet és nem a térképen.
 

DeletedUser

Vendég
sokan osszekeverik a a pontjaikat a helyezesukkel a ranglistan. lehetseges hogy itt is ez tortent?
 

DeletedUser

Vendég
én is erre gondoltam. csak olyan hihetetlennek tűnik, hogy 3.000-ből 2.000.-ik leszek úgy, hogy közben azt hiszem rosszul csinálok valamit és magamban meg a játékban keresem a hibákat...
 

DeletedUser

Vendég
Azt akarnám kérdezni hogy mennyi kultúrpont kell a 3.4.5.stb városokhoz?
 

DeletedUser

Vendég
Miért nem???

Miért nem nő a kultúr-pontom és a harci pontom???Pedig városokat támadok!!!vagy másfél hete meg sem mozdul!!!
 

DeletedUser

Vendég
Harci pontot nem városok támadásáért kapsz, hanem egységek legyilkolásáért. A kulturpontod pedig magától nem fog nőni csak ha a 4 esemény valamelyikét megrendezed.
 

DeletedUser

Vendég
Hali.

Én a kulturális pontokkal kapcsolatban szeretnék kérdezni ( mivel itt is a pontokról van szó, és más ilyen témát nem találtam, ezért ide írom ).

Azt szeretném megkérdezni, hogyha színházzal akarok kulturális pontokat növelni, akkor hol nézhetem meg, hogy az mennyi pontot ad? Mivel elég sokáig tart és valamivel több nyersanyagért rövidebb idő alatt is tudok kulturális pontot szerezni. Meg azért az eléggé zavart, hogy a minap befejeződött a színházi játékom a városomban és adott 1 kulturális pontot. Ez már kb a 3. játék, az első átdobott a 3. szint közepére utána már csak alig adott valamennyi pontot. Nem tudom, hogy ez most normális, vagy a módváltás miatt van?

Válaszotokat előre is megköszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Kulturális pontot egyesével lehet szerezni. Minden megrendezett játék, illetve diadalmenetet után 1 kultúrpontot kapsz.

Dragonrk
 
Fent