Pi világ

DeletedUser8461

Vendég
Én pl. teljesen maskeppen latom. Mindenkinek mas a szaja ize, es e szerint en az ujat szeretem. Orulok, hogy uj rendu lett, es ahogy eszrevettem, sokak reszesitik elonyben ezt a fajta foglalast.
 

DeletedUser102

Vendég
Hát mivel ez egy elég gyors s támadó szerver 24 óra egy város foglalásához sok tehát azoknak kedvez akik ritkán lépnek fel naponta egyszer s ez a lassú város foglalás ki fog hatni a csodák meg szerzésére mert lassan lehet lesz elfoglalni egy egész szigetet:)
 

DeletedUser8281

Vendég
Azért 12 óra leteltével foglalható a város, és a bónusz rövidsége miatt van mozgástér is. A csodák kora meg még messz van, de már most is vannak olyan szigetek amik egy-egy szövetség birtokában vannak, nem akkor kell egy egész szigeten városokat foglalni. Akik szerintem ide gyszer lépnek csak fel, és 1-2 órát tudnak csak fenn lenni, azok nem előnybe vannak, hanem hátrányban és az idő előrehaldtával ez a hátrányuk egyre nagyobb lesz.
 

DeletedUser102

Vendég
Hát nem hiszem mert felnézek hoppá be lázították a városomat körit írok védelmet kérek s nyugodtan vagyok az egész szövi küldi a nyersit védelmet kat hajókat: s nyugodtan el vagyok más napig .Nem én mert én 16 órát vagyok naponta Sőt a játékos a többi városába is dolgokat indíhat is ez így mehet egyik napról a másikra:Igen egy kevés szövi igy gondolkodik egy szigetet már előre el foglal okosan ha azokba kevés pontú városok is vannak.De a többség a nagy pontú városra hajt össze vissza a szigeteken.
 

DeletedUser8461

Vendég
Jó reggelt kívánok jaguarp,

A játékban két féle hódítási rend van, a régi és az új. Mindkettőről a játékhoz készült súgóban találsz információt;

Hódítási rendek
 

DeletedUser102

Vendég
Bocsánat a Hóditási rendek Uj hóditás be sincs irva PÍ:)
 
Fent