Pi világ

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Support/Játékosok!
A Pi világról lenne az a kérdésem,hogy kb. mikorra lesz tervezve?Van valami infó róla?Már nagyon várom,és a barátaim is,és örülnénk,ha a héten elindulna.Tudom,hogy az InnoGames GmbH dönt erről,de nem tudnak tenni valamit a Support tagjai,hogy a héten induljon a világ? :)
Előre is köszönöm a válaszokat!
 

DeletedUser8300

Vendég
de be vagytok sózva:D

kedves support, még kb 1 évig ne indítsatok gyors szervert mert nem marad játékos a lassú szerverekre:D
 

DeletedUser

Vendég
:D
Csak már régóta ott van az ügyfélszolgálat rendszerén,gondolom megkérdezem :)
 

Moira

Ex-CM
Minden országban van egy extra világ, amelyet nem nyitottak még meg. Ez azért van egyrészt, hogy tesztelni tudjunk hibát, ha felmerül egy, valamint azért, hogy amennyiben eljön az ideje, hogy megnyissunk egyet, akkor az már készenlétben legyen és ne akkor kelljen létrehozni. Sajnos nem tudom még, hogy mikor fog megnyílni.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Csak azt szeretném kérdezni,hogy mikor lehet megtudni milyen paraméterekkel indul az új világ ?
A választ előre is köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Azt még nem lehet tudni...
Majd ki lesz írva a Hírek fórumszálba és a főoldalra is...
 

DeletedUser8281

Vendég
Azért sejteni lehet bizonyos dolgokat.... Nézd meg a szavazás végeredményét, többször is elmondta a Support, hogy ezt figyelembe veszik.
 

DeletedUser8461

Vendég
És figyelembe kell venni a most lezárult Delta világ paramétereit is.
 

DeletedUser8965

Vendég
világ sebesség: 3......zsír
egység sebesség: 2.......ok
kezdő védelem: 5 days.....ok
morál: inaktív.......zsír
foglalási rend: új-----Pfuhj
szövetségi taglétszám max: 100....ok
éjszakai bónusz: 23:00-6:00.....24-06 jobb lett volna...de ok
istenek: 5----------ámen

..minden jó..csak a foglalási rend...az megint az ÚJ.......sajnálom...mert a morál inaktiv...így az egyéni játék szempontjából...a Régi lett volna a jó...................nem regizek be.........nem érdekel a lázításos gagyi mami szövi papi.....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nekem az új hóditási rend jobban tetszik mint a régi. :)
Nagyon jók a paraméterei is. :)
Olyan mint a Lambda (az volt a legjobb szerver amelyiken játszottam) :D :)
 

DeletedUser9245

Vendég
Köszönjük az új világot!!!

Rendesen megszívatott a belépéssel!
Beléptem, megalapítottam a szövit, szétküldtem a szövimeghívókat!! és a társaságot úgy széthajította 2-3 tengrre, mint annak a rendje! Így kell rögtön az elején egy jól működő szövetséget szétzilálni!

(Köszönjük Emese!)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük az új világot!!!

Rendesen megszívatott a belépéssel!
Beléptem, megalapítottam a szövit, szétküldtem a szövimeghívókat!! és a társaságot úgy széthajította 2-3 tengrre, mint annak a rendje! Így kell rögtön az elején egy jól működő szövetséget szétzilálni!

(Köszönjük Emese!)

Meg kellene tanulni játszani a játékkal kedves Svetlina ;)
(Érdekes, de nálam rendeltetésszerűen működött minden.)
 

DeletedUser507

Vendég
Nálam se megy....meg szetem senkinek..hála a tökéletes szervernek
 

DeletedUser

Vendég
Volt egy rövid időszak, igen. Ezt hívják vis majornak, elemi csapás, akármi. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nallam minden mukodik rendesen kiveve a ranglistat de ez mar mas szerveren is fellepet hogy sokszor nem latom csak a neveket pontok meg varosszamok es atlagpontok nelkul es meg olyan is van hogy 0pontot es 0varost mutat a sajat nevem mellet is ez meg fordult elo valakinel??kmivan
 

DeletedUser

Vendég
A foglalási rend miatt én sem regisztráltam fel ide. Szerintem ez csak a védő félnek kedvez, rohadtul nem értem, mi értelme. A való életben sem így foglalnak el egy várost (pontosabban foglaltak), hogy be kell lázítani, le kell telnie 12 órának és csak utána lehet az enyém. Ez h*lyeség!! Na de mindegy, tökéletes szerver lenne, ha a foglalási rend régi lenne. A szerverről ennyi a véleményem.
 
Fent