Panaszok kezelése

DeletedUser5938

Vendég
Ha sértő levél miatt bepanaszol valaik milyen joogorvoslat lehetséges? Ha nem tudom meg ki volt és mivel bántottam meg, akkor szépen kigolyózhat bárki
 

DeletedUser

Vendég
A support minden esetben csak valós, fennálló szabályszegés miatt szab ki szankciót. A vizsgálata során a szabálysértés tényét a Szabályzatban írtak szerint tárja fel, és ennek megfelelő mértékű szankciót alkalmaz. Alaptalan panasz esetén szankció sem szabható ki. A kommunikációd módját tehát úgy kell megválasztani, hogy az ne legyen fogáspont rajtad.

Ha mégis ilyesmi történik, úgy a főoldalon az Support menüpont alatt, illetve a játékon belül a Beállítások panel Ügyfélszolgálat menüpontja alatt az érintett játékos megkereshet minket az eset tisztázása érdekében.
 

DeletedUser

Vendég
Lám,lám...Máris kaptam egy bünti pontot és egy törlést, mert leírtam a saját esetemet :)
 

DeletedUser

Vendég
Igen, ugyanis az egyes esetek kezelésére a kérelemrendszer van kialakítva. Javaslom a Fórum szabályzatának elolvasását és betartását az ilyen esetek elkerülése érdekében.
 

DeletedUser8480

Vendég
Üdv!
Szeretnék érdeklődni, hogy ilyenkor mi lehet a probléma vagy mit lehet tenni, ha panaszommal 36 óra elteltével sem foglalkoznak?
Horusz100
 

DeletedUser8260

Vendég
Szia.


Foglalkoznak azzal nem kell aggódni :) Mindíg mindennel foglalkoznak :)

Bocsánat hogy én válaszoltam :)
 

DeletedUser

Vendég
Minden eset kivizsgálásra kerül, ha azt a megfelelő helyen kezdeményezed (Főoldal - Support menüpont, vagy a játékon belül Beállítások panelen Ügyfélszolgálat menüpont)
 
Fent