oldalfrissítés

DeletedUser

Vendég
Arra lennék kíváncsi, hogy miért lehet az, hogy egy két támadás után az oldal folyamatosan elkezd frissíteni. 2-3 secenként újratöltődik a belső sziget és a világtérkép. Teljes oldalfrissítésre nyomva abbahagyja egy időre, majd kezdi újra megint.

/legújabb Opera-t használok/
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom,hogy ez az Opera böngésző hibája-e,de a Google Chrome böngészőn kifogástalanul működik a játék!
 

DeletedUser

Vendég
Sok problémára rászokták vágni a fejlesztők vagy a Support (nem Grepolisról beszélek), hogy az adott böngészővel van a hiba, a készítők egy teljesen másikra optimalizálták a játékot. Próbáld meg Google Chrome-mal (nekem azzal hibátlanul megy), vagy Mozilla Firefox-xal.
 

DeletedUser

Vendég
Én a Firefoxot ajánlom.

Más játékban a Chrome-mal összeomlott az adott játék nekem, még Internet Explorerrel is normálisan működött :p
 

DeletedUser

Vendég
Internet Explorer-t senki se használjon,az a legrosszabb,a felugró ablakok miatt,és a Google Chrome pedig nem olyan biztonságos!
 

DeletedUser

Vendég
köszi :) a rókával tökéletesen megy, csak azt nem értem miért nem lehet normálisan megírni minden böngészőre :D nah de ez már nem ide tartozik :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyetértek. Bár fogalmam sincs a Chrome mennyire biztonságos, de nekem megvan róla a véleményem (én annak örülnék, ha a Google most is csak egy keresőoldal lenne, nem pedig az egész világhálót (világot) behálózó óriásvállalat.

Internet Explorer csak arra jó, hogy gyorsan letöltsed vele a Firefoxod miután feltelepítetted a Windows-t :D
Én egyszer használtam - másik játéknál - az Explorert, mikor azonkívül csak a Chrome volt fenn az adott gépen (amitől a játékom állandóan összeomlott) és családtagé volt, amit nem akarok telepakolni mindenfélével.
 
Fent