Oktoberfest - kérdések

DeletedUser

Vendég
Üdv !
Engem is igencsak érdekelne az előző két hsz-ben megfogalmazott kérdésre a válasz !
Miért nem kapom meg, illetve miért nem jelenik meg a profilomnál,
a 4000 liter sörfőzés teljesítése után, az új MMMM-s kitüntetés ?
A megszerzett ajándékokat, pontosan meddig ( dátum ) lehet beváltani, igénybe venni ?

Várom mielőbbi válaszukat !

Üdv : RedIron
 

DeletedUser

Vendég
Jó napot nekem ojan kérdésem lenne hogy elértem a kulturponthoz begyüjtéséhez elegendö sörmenyiséget rákatintottam hogy begyüjtöm és nem iródott jóvá ez mikor lesz jóváirva?A választ elöreis köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv! Nekem is ez a problémám,én se kaptam meg,irtam egy levelet a supportnak,a választ közzé teszem.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm legaláb egy kicsit okosabb leszek mert akkor nem erölködök a másik világon mert ott már csak azt tudnám elérni.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv! Nekem is ez a problémám,én se kaptam meg,irtam egy levelet a supportnak,a választ közzé teszem.

Nem javaslom.

Minden játékost arra kérek, hogy ha a rendszer működésében hibát tapasztalnak, úgy azt a kérelemrendszeren belül jelezzék, ahol az egyes fiókok tekintetében ellenőrizni tudjuk a hiba valós fennálltát.
 

DeletedUser

Vendég
Természetesen nem a teljes válaszra gondoltam,hanem egy szipla tájékoztatásra,de azért köszönöm a segitséget.
 

DeletedUser

Vendég
Az esetleges hibákat a Főoldalról elérhető Support linkkel, vagy pedig a játékon belül, menüből elérhető Ügyfélszolgálaton keresztül kérjük jelezni!
 

DeletedUser

Vendég
A tisztelt Szupportot kérdezném, az előzőekben feltett kérdésekre mikor lesz válasz, várható egyáltalán?
Az ajándékok felhasználásában meglehetősen sürgős lenne!

A kérdések még egyszer:
-Meddig használhatóak fel a szerzett ajándékok?
-Mikor kapjuk meg a 4000-es kitüntetést/meg kapjuk-e?

Köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
A második kérdésedre már most tudok válaszolni: az ígéretek szerint a héten javítják a kitüntetés e hibáját. A másik kérdéseddel kapcsolatosan még nem kaptunk választ mi sem, amint tudunk róla, közzétesszük az információt.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm.
Akkor valószínűleg jó lesz elhasználni a visszaszámláló lejárta előtt, az a biztos.
 

DeletedUser

Vendég
Szeretném megkérdezni, hogy elfogadtam a kultúrpont ajánlatot, de nem kaptam meg akkor mi van?
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

A kitüntetéseket egy elírás miatt nem kapták meg a játékosok, amely elírást javítottuk ugyan, de a már kiosztott kitüntetések miatt külön script-et kell lefuttatni. Erre az Oktoberfest lezárása után fog sor kerülni. Köszönjük a türelmet és gratulálunk mindenkinek, aki elérte a 4000 litert.

A kultúra pontokat a rendszer eddig még mindenkinek kiosztotta, ha valakinél nem jelent meg (és egész biztos benne, hogy nem csökkentette a kultúra pontjainak a számát kutatás elfelejtésével, valamint, hogy a kultúra pontokról van szó és nem a kulturális szintről), úgy az ügyfélszolgálat felé kell hibajelzést küldeni.

Tisztelettel
Moira
 
Fent