Októberfeszt - jutalmak

DeletedUser

Vendég
Üdv! Azt szeretném kérdezni,hogy az Októberfeszt " Kiélesedett érzékek" jutalmát ha berakom,a megduplázott összes harcipontokból,diadalemenet lehet csinálni,de csak 6 órán belül?
 

DeletedUser

Vendég
Most lehet, hogy én értelmezem félre a kérdésed...
A következő 6 órában szerzett harci pontok duplázódnak meg, nem az összes meglévő. Gondolom én, nem próbáltam az olimpia ideje alatt ezt a funkciót, mert előtte gyilkolásztam le gyakorlatilag az összes támadómat... Tehát szerintem két verzió lehetséges:
A 6 órán belül indított támadásokért kapott harci pontok duplázódnak (meg védelmek is persze), vagy
A kérdéses 6 órán belül beért támadásokért (és védésekért) kapsz dupla harci pontot, amelyeket bármikor felhasználhatsz diadalmenetekre.
 

DeletedUser

Vendég
Egészen pontosan a következő 6 (4, hármas sebességnél) órában szerzett harcipontokat duplázza meg a rendszer. Ez természetesen lehet támadó és védő is. A "szerzés" időpontja minden esetben a támadás beérkezte, illetve a varázslat időpontja(ugyanis harcipont jár a varázslattal elpusztított támadókért is. Lásd Zeusz dühe, Tengeri vihar).
Ezeket a harcipontokat ugyanúgy használhatod fel mint a többit.
 
Fent