Nyersanyag küldése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1598

Vendég
Van egy csúnya bug:

Betettem az egyik városomban az összes ezüstömet a verembe. Kiléptem a sziget nézetre és átváltottam az egyik városomból a másikba. akartam még az előbbi városomba ezüstöt küldeni, de nem engedte, mert még az első városom nyersanyagait jelezte ki! Remélem érthető....
 

DeletedUser

Vendég
Ha saját városba küldesz nyersanyagot, akkor a küldés formon kijelzi a cél város nyersanyag készletét is. Lehet, hogy ez zavart meg?
 

DeletedUser1598

Vendég
azt tudom... de egyáltalán nem engedett küldeni...6500 volt a városomba, és abba a városba, ahol még csak 1 ezüst volt akartam küldeni 5500-at... de azt írta, hogy nem küldhetek több nyersit, mint amennyi van nekem....
 

DeletedUser1598

Vendég
kiírta, hogy 5500-at tudok küldeni, tudom mi kell egy egyszerű nyersanyag küldéshez, nem vagyok kezdő...
 

DeletedUser

Vendég
ezzel a hibával én is találkóztam, nálam ugy oldodot meg hogy vártam 15 percet és aztán probáltam meg újra ;)
 

DeletedUser

Vendég
Talán azért nem tudtál küldeni mert volt a piacban feltett ajánlatod. Ezzel már volt gondom nekem is. Ha nincs a piacban ajánlatod akkor tudsz küldeni amennyit szeretnél. De ha van ajánlatod akkor azt vedd ki először utánna küldhetsz :D
 

DeletedUser

Vendég
Kellene nekem egy olyan kép róla, hogy amikor küldeni szeretnéd akkor kiírja a hibaüzenetet. Privátba, vagy kérelem rendszerbe linkeld be nekem kérlek.

Dragonrk
 

DeletedUser1598

Vendég
Bocs nem írtam, de azóta rájöttem, hogy szerintem csak elgépeltem, mert csak egyszer mutatkozott...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent