Nem tudok belépni !

DeletedUser

Vendég
Kedves Grepolis Team!

Már 2 napja nem tudok belépni a Mű szerverre! De a Nűre és az Achillesre be tudok lépni!
Mindent kipróbáltam, ami csak le volt írva a fórumban ezekre a problémákra!
Böngészőt cseréltem(Operáról Google Chromera) , sütiket és böngészési előzményeket töröltem, a számítógépemet újraindítottam, sőt még operációs rendszert is cseréltem, de semmi!
Volt úgy két nap alatt , hogy 15 percre be sikerült lépnem, de 15 perc elteltével kidobott a játék!
Ilyen problémám még soha sem volt! Az internetkapcsolatommal szerintem semmi gond nincs! (100megás kábelnet)
A biztosnság kedvéért még az internet kábelt is kihúztam-bedugtam, de ígysem lett semmi!

Egy kis idő mulva felrakok ide egy képet a problémáról!
Megkérek minden fórumozót, hogy akinek volt ilyen tapasztalata az mondja meg, hogyan tudta megoldani a problémát, ha egyáltalán sikerült :((

Üdv: Egy elkeseredett játékos.
 

DeletedUser

Vendég
Itt van egy kép!
1eop5l.jpg


Ez ugrik elő kisvártatva miután rákattintok a Mű szerverre!
 

DeletedUser

Vendég
Egy nagyobb kép:
crcw6.jpg

Kipróbáltam úgy ,hogy a hu.grepolis.com domain helyett az IP címet írom, de így is ugyanaz a hibajelentés..
Ha jól értem, akkor azt tanácsolja a böngésző, hogy ellenőrizzem , hogy a weboldal címe helyesen van-e írva.. De semmi kétség, hogy helyes...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ebben az esetben a kapcsolatoddal van a probléma, nem a játékkal. Próbálj meg újracsatlakozni a kiszolgálódhoz.
 

DeletedUser

Vendég
Megpróbálom az utóbbit!
Ha így sem sikerül a dolog, akkor az internetszolgáltatómat fogom felelősségre vonni!
Nem lehet-e az, hogy a központból valami okból kifolyólag blokkolják a weboldal megnyitását?

Módosítás: Újracsatlakozás megtörtént, nem használ ez sem!
Többen írtak még tavaly más szerverekről ilyesféle problémával a fórumra! Megpróbálom felvenni a kapcsolatot ezekkel a felhasználókkal..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha lehetőséged van, előtte próbálj ki egy másik internet elérést, ha ott működik, akkor már szinte 100%, hogy a szolgáltatód okozza.(vagy valami beállítási probléma)
 

DeletedUser

Vendég
Már kipróbáltam androidos telefonról Grepolis toolboxot és Wi-fit használva sikerült belépnem! Ez esetben akkor a szolgáltatóm a hibaokozó! Remélem sikerül helyrehozniuk a hibát....
 
Fent