Napi kitüntetettek listája

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló
Az úgynevezett - napi kitüntetések - megszerzőinek listája. Ez lenne az elképzelésem.

Jelenlegi állapot
Nincs

Leírás
Mint tudjuk minden nap kisorsolnak napi kitüntetéseket (A nap nagyhatalma, A nap támadója stb.). Tehát az ötlet ehhez kapcsolódó mégpedig az, hogy lenne egy lista melyen azon játékosok neve szerepelne akik megszereztek valamennyi napi kitüntetést. Természetesen minden nap 00:00-kor, tehát amikor kiosztották az adott játékosoknak az adott kitüntetéseket, frissülne a lista és látható lenne ki lett a világ aznapi Nagyhatalma, Támadója, Védője, Fosztogatója.

Visszaélések megelőzése
Meglátásom szerint ebből semmiféle visszaélés nem adódhat.

Vázlatrajzok
Megpróbálom szemléltetni, hogy nézne ki ez a lista:

IdőpontA nap nagyhatalmaA nap támadójaA nap védőjeA nap fosztogatója
2013/07/24
Játékos 1​
Játékos 2​
Játékos 3​
Játékos 4​
2013/07/23
Játékos 5​
Játékos 6​
Játékos 7​
Játékos 8​
.
.
.

És így tovább. Remélem azért érthetően vázoltam :)

Érvelés
Véleményem szerint jó az ha a játékosok látják kik szerezték meg ezeket a kitüntetéseket egy adott nap. A másik, hogy ösztönzően hathat egy játékosra, ha látja, hogy barátja, vagy épp vetélytársa szerezte meg az "xy" kitüntetést.

Az ötlet megfelel a kritériumoknak?
Igen/Nem

Az ötlet be lett már korábban küldve?
Igen/Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Szep reggelt,

Meglepo, de tegnap en is pont ezen gondolkodtam, mikozben sutkereztem a Balatonon :)

Jol leirtad az otletet, de szerintem a tablazatod feleslegesen van tulbonyolitva, szerintem igy attekinthetobb lenne;


IdőpontA nap nagyhatalmaA nap támadójaA nap védőjeA nap fosztogatója
2013.01.01.Jatekos 1Jatekos 2Jatekos 3Jatekos 4
2013.01.02.Jatekos 264Jatekos 739Jatekos 830Jatekos 304
 

DeletedUser9196

Vendég
Talán azt is oda lehhetne irni alá hogy P: menyi várost foglalt el, vagy hány várost fosztot ki.
 

DeletedUser8461

Vendég
Talán azt is oda lehhetne irni alá hogy P: menyi várost foglalt el, vagy hány várost fosztot ki.

Az a kitüntetés sajnos rosszul van leírva, nem az kapja a kitüntetést, aki a legtöbb várost fosztotta ki, hanem aki a legtöbb nyersanyagot vitte el belőlük.
 

DeletedUser9196

Vendég
Az a kitüntetés sajnos rosszul van leírva, nem az kapja a kitüntetést, aki a legtöbb várost fosztotta ki, hanem aki a legtöbb nyersanyagot vitte el belőlük.
Oké köszi a helyesbitést ezt salyna nem tudtam, de azért a számokat oda lehetne írni hogy menyiért kapta.
 

DeletedUser

Vendég
Abban a formában még lehetne fejleszteni,hogy kiírná a legjobb játékos mennyit ért el,és te is láthatnád,hogy te mennyit értél el,és akkor tudnád,hogy mennyit kell fejlődnöd.Támogatva
 

DeletedUser8984

Vendég
Nem rossz, de letiltható legyen ezek láthatósága is, mint pl az, hogy megjelenik-e a profilon, vagy rejtett-e!
 

DeletedUser11228

Vendég
Olyan kérdésem lenne, hogyha van 2 játékos aki ugyan azon a napon 4 várost visz el, ők vitték a legtöbbet, de ki kapja a nap nagyhatalma kitüntetést? :)
smiley_emoticons_irre.gif
 
Fent