mobil verzió, rossz telefon, hogyan?

DeletedUser10195

Vendég
sziasztok.
az lenne a kérdésem, hogy az én telefonomon (samsung galaxy y) nem működik az aktuális grepolis verzió.
de a réggebbi grepolis toolbox 1.0.9 működne. de azt megszüntették. az lenne a kérdésem táhát, hogy nem-e lehetne visszahozni az 1.0.9-es toolboxot? mert nem szeretnék, és nincs is arra pénz, hogy én most új telefont vegyek.
tehát szeretném ha valahogy ezt a problémát ki lehetne küszöbölni.
előre is köszönöm.
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Sajnos, a toolboxot már nem fogjuk támogatni.
Az androidos telefonok közül sem tudunk minden típust támogatni, ennek főleg fejlesztői okai vannak, nagyon sok típus, és szoftververziót kell figyelembe venni, nem is beszélve a telefonok képernyőjének nagyságáról, felbontásáról.
Javaslom, hogy keress meg a support felületen keresztül, tudok olyan módszert ismertetni, amivel így is telepíteni tudod a szoftvert a telefonodra, azonban ennek a működéséért, használhatóságáért nem tudunk felelősséget vállalni.

Porphyrion
 

DeletedUser10195

Vendég
és én, hogy tudok önnel kapcsolatba lépni a support felületen keresztül?
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia.
A Szupporttal a Beállításokon keresztül, az Ügyfélszolgálatra kattintva tudunk, mi játékosok kapcsolatba lépni.
Először a témát kell megadnod, majd leírhatod a problémát. :)
 

DeletedUser10195

Vendég
azt tudom :)
csak közvetlenül Porphyrion -al szeretnék kapcsolatba lépni, mert azt mondta, hogy ő tudja hogyan kell megoldani a problémát :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,h miért van az,h az utolsó fejlesztés óta,nem tudom telepíteni a játékot a telomra.
LG F60. Eddig szépen futott rajta.Most azt írja ki: az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval.
kösz
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Sajnos most van egy hiba jelenség, ami miatt a segítségetek kérjük. A részleteket ezen a fórumszálon találhatjátok, ám a megjegyzéseket ide várjuk. Köszönöm a segítséget!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
google play adatait töröltem,vissza állt a gyári verzióra,de a hiba továbbra is fenn áll.azt írja a telepitésnél,h nem kompatibilis az eszköz.
azt sajnos nem találom,h hol lehet beállitani google playben,h milyen telefonom,androidom van.a beállitásokba sztem nincs ilyen lehetőség.
üdv Csapppi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9070

Vendég
Sziasztok!
google play adatait töröltem,vissza állt a gyári verzióra,de a hiba továbbra is fenn áll.azt írja a telepitésnél,h nem kompatibilis az eszköz.
azt sajnos nem találom,h hol lehet beállitani google playben,h milyen telefonom,androidom van.a beállitásokba sztem nincs ilyen lehetőség.
üdv Csapppi
Kedves Játékos!

Ha a Google Play azt írja, hogy nem kompatibilis az eszközöd, arra nem fogod tudni az applikációt feltelepíteni. Kérlek, keress meg bennünket a kérelem rendszeren keresztül, tudunk alternatív módszert javasolni.
Porphyrion
 

DeletedUser11054

Vendég
sziasztok
nekem csak az lenne a kérdésem hogy Windowsra lehetséges e hogy lesz alkalmazás?
 

DeletedUser11054

Vendég
köszönöm a gyors és kimerítő válaszotokat. látom odafigyeltek játékosok kérdéseire, öröm volt a társalgás
 
Fent