Mnt

DeletedUser

Vendég
Cim: MNT

Hali

Szerintem jó lenne már, hogy az MNT-(Meg Nem Támadás) rendesen bevezetni a játékba.
Játékbeli tapasztalatommal rájöttem, hogy szinte minden szövetségbe van mnt egy másik klánnal.

Eddig.

Kék: szövetséged tagjai
Zöld: konfőderáció
Sárga: saját városaid

Szerintem jó lenne ha már az MNT rendes módját is lehetne használni.

Pl..:

http://kepfeltoltes.hu/140906/ui_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szin: Fehér-Meg Nem Támadás




Várom a véleményeteket.

Tisztelettel:

Minato
 

DeletedUser9302

Vendég
Véleményem szerint nem szükséges bevezetni a játékba.
A zászló színét te is át tudod állítani, amúgy meg a rendszer nem blokkolja a támadásokat csupán egy ablakot nyit meg, hogy biztos támadni akarsz-e. De engem nem zavar ha lenne egy ilyen funkció.

Támogatom!
 

DeletedUser

Vendég
Véleményem szerint a Konföderációk szálat a szövetség ablakban át lehetne nevezni Diplomácia szálra és oda beilleszteni az MNT alfület.

Az MNT megjelenítését a rendszer által Támogatom!
 

Moira

Ex-CM
Ha csak a szín állítása a kérdés, akkor azt valóban manuálisan is megoldható. Ha mást kértek, akkor kérlek, hogy pontosíts, milyen formában gondolod el a javaslatot.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Moira.

Az ötlet egyszerű:

A "MNT"=Meg Nem Támadás

Ugyan úgy mint a konfőderációnál, a szövetségek egymás közt Mnt egyezményt köthetnek.

Csak a konfőderáció-nak a lényeg egymás segítése.
Az MNT-jé peddig, hogy a kétszövetség egymást nem támadhatja.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egyetértek az előttem szólóval.
Ami grafikailag hozzá tartozna az a Szövetség ablakban található meg.
A színtémát a téma indítója azért dobta be, mivel hozzátartozna az is, hogy mint a konfihoz a zöldet, az MNT-hez is hozzárendeljen a rendszer egy színt, amit nem lehet színt törlése opcióval eltávolítani.
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom! Ezt be lehet vezetni, hiszen sokan nem tartják be az MNT-t
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom mivel most a játékban nem nagyon lehet MNT-t kötni mert rengeteg játékos nem tartja be...
 
Fent