Mini játék, Feladatok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló
Szerintem,lehetnének mini játékok a Grepolis világában.Ezek kissebb online szerűjátékok.PL belehetne kapcsolódni az olimpia játékokba stb.
Jelenlegi állapot
Nincs
Leírás
A)Mini Játék
Szerintem,lehetnének mini játékok a Grepolis világában.Ezek kissebb online szerűjátékok.PL belehetne kapcsolódni az olimpia játékokba stb.Kérlek titeket mielőtt bármilyen leírásba kezdenék,ne írjatok olyan hozzászólást hogy ha ez be lenne vezetve a játék többé nem lenne böngésző játék..Az ilyen játékok lehetnének pl ,hogy a kémmel el kell osonni az ellenséges egységek mellet és ki kell jutni a városból.Meg lehet őket ölni,és akkor a játékos veszít a katonáiból.És kap egy olyan üzenetet,hogy:Relytélyes halált halt egy őröd a városban.Aztán részt lehetne venni az olimpia játékokban is.Aztán lehetne olyan hogy egy kissebb csata a palotában ahol térgyre kell kényszeríteni a királyt,hogy megkapd a várost.És még sok más ilyen játék amelyeket nem kötelező használni és nem terhelné le nagyon a szervert.
B)Feladatok
Szerintem lehetnének a játékban különféle feladatok.Tehát nem csak építgeted a városodat hanem lennének bizonyos elválalható küldetések.Ennek fényében megjelennének új területek a térképen mint pl a Rablók Tanyája,Kocsma,szentély,hajó temető,vadászház és még sok más.A feladathoz egy különleges egységet kapnánk ha úgytetszik egy hőst :) Amely addig van nálunk amíg a feladatot teljesítjük,an azonban olyan feladat ahol a katonidat is használni kell.A hőstehát nem védekezik és nem is támad a támadó katonákra.A feladatért persze jutalom jár a nehézséghez viszonyítva.
Néhány feladat:
A főníciai Kalmár meglopása.
A feladat díja 2500 ezüstöt kell beadni a rabló tanyára
Különleges katona:Rabló.
Jutalom.Az idő lejárta előtt amennyi anyagot elviszel.Az anyagok 30asával növekednek az idő 45másodperc -1 perc.Kattintással kell begyűjteni a nyersit de a nyersibegyűjtő ablak mindig máshol van
A feladat teljesítéséhez szükséges lopott nyersanyag 600 nyersanyag.
Az aranyhajó
Egy elsüllyedt hajó legénységét kell kimenteni,majd levadászni a hajót amely a süllyedést okozta.
Különleges katona:Nincs
Minimum katona :400 bármilyen egység 20 támadó típusú hajó.Egy olyan szállító amely nem szállít egységet.Amikor megmentetted a legénységet akkor automatikusan üldözőbe veszitek a támadó hajót.Itt elsz tengeri és szárazföldi csata egyaránt.Tehát ezért kellenek a szárazföldi katonák.Jutalom:Véletlenszerű egységek.
A Tolvajok megtámadása:

A feladat két részes:Meg kell támadni a rablókat,amelyek védekező egységek (kb annyi védekező és támadó erejük van mint a kardforgatóknak.A feladat másik része a szentély védelmezése.A szentélyben egy új isten lapul meg,amit használhatsz a feladat másik felében miszerint vissza kell verned a rablók hadseregét.Az isten szintén csak rövid ideig lenne használható csak a csata végégig utána visszatér a szentélybe.Az isten lehetne Árész aki megsegíti a katonáidat a nagy csatában.1varázslata lenne az pedig a Holtak serege.A holtak kb olyan erősek mint egy Kerberosz és 10et kapnál a csata végére belőle.Azután eltűnnek ahogy Árész is.
Jutalom:A világ védelmezője kitüntetés.500 minden nyersanyagból.A csatában elhunty katonáid 5%a visszatér.

Jutalom:
Visszaélések megelőzése
Amennyiben az ötleted lehetőséget ad visszaélésekre ide írd le, hogy védenéd ki ezeket.

Vázlatrajzok
Ha már elképzelésed is van róla, hogy hogyan kellene kinéznie az ötletednek, ide másolhatod a képek linkjeit.

Érvelés
Röviden fejtsd ki, miért kellene megvalósítani az ötletedet.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hello!

regebben en is gondoltam ezekre,es azt kell mondanom,hogy ez egy tokeletes otlet!

en is konkretan arra gkndoltam,hogy ha pl. megtamadsz egy jatekost,akkor az egyik tamado katonad testebe bujhatnal,es te jatszanal helyette,es te kardoznal,lennel lovas,vagy kuklopsz....

EZ KONKRETAN VAGY UGY LEHETNE MEGCSINALNI,HOGY MESZ EGY KATARTERREL A SZAMITOGEPEN

VAGY

AZ XBOX KINEKTRE LEHETNE CSATOLNI A SZAMITOGEPET,ES TE MOZOGNAL A KARAKTERREL!!

Udv
Cw
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem olyan kereteken belül gondolkodjunk, hogy az kivitelezhető lenne anélkül, hogy bevezetnénk a Grepolis PC Mod v10.0-t :)

A föníciai kalmár kifosztása kivitelezhető lehet még.
Egy ügynökkel ki lehetne rabolni a kalmárt, amire lenne x% esély, amit tényezők változtathatnak, siker esetén kapsz mondjuk 10000 nyersit mindenből, bukta esetén a kalmár megsértődik és 1 hétig nem jön hozzád.

Találjatok csak ki valami jót ;)
 

DeletedUser

Vendég
ez is egy jo otlet!de ahogy fejlodik a technika,hamarosan mi leszunk a hoplitak,sajat magunk :p



amugy meg olyanokkal erdekesebbe lehetne tenni a jatekot,hogy lenne egy hos,aki pl. tudnszinten kemkedni,es pl. valami ilyen bergyilkos is lehetne,aki pl. az ellenseges egysegeket olne meg,vagy hoset,persze bizonyos nyersanyagert cserebe!

ehhez mit szolsz?
 

DeletedUser

Vendég
Raktam fel még egy küldetést.Akinek van még ilyen küldetéses ötlete és megírná kérem írja le ide és hozzáteszem az ötletekhez
 

DeletedUser

Vendég
Miért? Valami érvet/indoklást, mi kifogásod ellene, és akkor oké.

Szerintem megvalósítható ötlet. Nem feltétlen kell teljesen új funkciókat bevezetni a játékba, meglehetne oldani, hogy a kalmár mondjuk megjelenjen a térképen, és kémet ráküldve lehetne kifosztani, stb.
A lényeg, hogy a játék mostani felületét valahogy jobban kihasználva elég szépen lehetne bővíteni magát a játékot anélkül, hogy nagyon megkéne erőltetniük magukat a fejlesztőknek.
 

DeletedUser

Vendég
Szuper ötletek.:D Lehetne aztán még:
- megtalálni a kincset a szigeten, jutalom: nem kell várost fejleszteni,
- kiszabadítani a királylányt (vagy a vezér kedvesét) a Minotaurusz fogságából,
- az aranygyapjúból láthatatlanságot adó mellényt szőni (szűz lányok előnyt kapnának),
- bikaként (Zeuszt utánozva) felderíteni a falvakban a lányok rejtekét.
- lehetne még tökvadászat a Haloween ünnepen (hiszen az olyan ógörögös ünnep)...
Az utolsó talán már meg is valósult.:D
Tudok még ilyen ötleteket, szóljatok ha igény van rá.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent