Mi történik ha...?Foglalással kapcsolatos

DeletedUser

Vendég
Lenne egy kérdésem és kíváncsi vagyok van e bárkinek is tapasztalata ezen a téren.
Kérdés.
Mi történik akkor ha azt a várost foglalják el ahonnan elindult egy gyarmatosító hajó,ami az indító város elvesztésekor még úton van?

Nem az utolsó és egyetlen városa a játékosnak de onnan indult a hajó.
 

DeletedUser2023

Vendég
Én ugy tudom mivel a város ahonnan indult a gyarmi elveszett ugy a gyarmi is elveszik!Ugyanaz szerintem mint az egységek s csapatok esetében!
 

DeletedUser

Vendég
Köszi!
Tovább megyek.
Megérkeznek a telepedés színhelyére tehát beérnek...viszont van 24 óra míg látható lesz ez a városka.Abban az esetben mi van ha ez alatt a 24 óra alatt vesztődik el az "anyaváros"?
 

DeletedUser9302

Vendég
Köszi!
Tovább megyek.
Megérkeznek a telepedés színhelyére tehát beérnek...viszont van 24 óra míg látható lesz ez a városka.Abban az esetben mi van ha ez alatt a 24 óra alatt vesztődik el az "anyaváros"?

Üdv!

Amennyiben úton van egy sereg és közben a városod elesik, akkor az sohasem ér célba, tehát eltűnik, tekintettel a gyarmatosítóhajóra.
Ha elesik a városod és tart az utolsó 24 óra akkor mivel még nem rendelkezel új várossal abban az esetben szerintem újra kell kezdened, és mint az elesett városhoz tartozó sereg, az új város alapítása abbamarad.

Remélem segíthettem!
 

DeletedUser

Vendég
Sokat segít mind aki megosztja a véleményét!
Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Ha elfoglalják a városodat, ahonnan a gyarmatosító csapat úton van, vagy ahonnan a városalapító csapat megkezdte a városalapítást, akkor mind az alapítás, mind a foglalási kísérlet félbe szakad, mert a városhoz tartozó összes egység megsemmisül abban a másodpercben, hogy a városa, ahonnan indultak elesett.
 
Fent