Miért hagyom abba a játékot

xTheicex

New Member
Több játékos problémája köztük nekem is, és ezért is hagytam abba, mert az éjszakai védelem nem sokat ér.

Amikor már 2-3* megtámadnak hajnali 2-3 körül, és már napok sőt hetek óta ez miatt nem alszol akkor elég könnyen nyom az ember unistallt...

Miért nem lehet az éjszakai védelem tényleg éjszakai védelem ami az alvsáról szól és nem a játékról?

Lehetne olyan szerver ahol tényleges az éjszakai védelem?
 

zola08

Member
Sajnos az éjszakai védelemnek az a lényege ha megtámadnak akkor csak erősebben védekeznek a városaidban lévő egységek és ennyi.
Más téma ha valaki megtámad éjszaka és éjszakaiban be is ér VAGY csak elküld pár támadást amiket vissza is von!
Én is szoktam éjszaka támadni mert jó taktika tud lenni, persze nem az hogy valakit felkeltek hanem mondjuk beülök a városába vagy lázítom stb....
Sajnos vannak olyan emberek akik csak azért csinálják ezt mert ez egy taktikai hadviselés az ellenfélnél mihelyst az vagy abbahagyja vagy föladja inkább a játékot és ezzel előnyt szerez az aki csinálja. (Ezért sem érdekel ha valaki ilyet alkalmaz nálam mert nem jön be :D) el kell érni hogy ne csinálják vagy pedig bírni kell ez a 2 opció van (ha játszani akarsz) ugyanis ma már egyre gyakoribbak az éjjeli pingelgetések csak úgy alapon..
 

xTheicex

New Member
Itt nem arról van szó hogy te egyedül mit csinálsz, hanem hogy alliance szinten megéri bármelyik stratégialag fontos várost lázítani hajnali 2 kor és bevédeni, megéri kiütni támadó városokat hajnali 3 kor, azért játszunk EU szerveren mert hasonló időzonában játszunk, érthetetlen hogy nincs védelem akkor amikor alszunk, itt nincs semmi kijátszás meg trükközés, ez egy faszság, hogy ezt meglehet tenni, mindenkinek van élete normáls esetben munkája, ez az egy momemtum több játékost veszít mint amennyi stratégiai elem van benne...

vagy minimum 2 éjszakai védelem egy teljes amikor nem lehet támadni, 24-5 ig. 22:00-24 és 5-6 ig meg a mostani..ez még talán tartható lenne

Jelenleg, nem akarok megsérteni senkit, de csak olyanok tudnak játszani akiknek valami betegsége van, vagy alvászavarral küzdenek..(TOP 20 játékosokról beszélek)
 

zola08

Member
Azért komolyabb statra számítottam ilyen hozzászólás után..:D
Figyi én is rengeteget fenn vagyok pláne mostanában és sokan vannak még így + ugye a diákságnak suli kezd véget érni és még sorolhatnám.. + rengeteg élettelen ember van aki éjszaka csak erre hajt és vannak a normális emberek is akik esetleg fenn vannak és gondolnak egyet aztán durr mennek esetleg éjjel dolgoznak csak és akkor ugye ráérnek ilyesmivel foglalkozni..



Azért javaslom azt vedd figyelembe a fórumon lévő emberek közül sokan szeretnek trollkodni így nem érdemes mindenkit komolyan venni sem hiszen sajnos itt is sok a kedves provokáló trollkodó személy :D (nem célzok ezzel senkireeeee "Grepolis> alvas") xDD
 
Fent