merged.js 303

DeletedUser

Vendég
Nem lehet elindítani a játékot, bejelentkezés után nem húzza a csíkot. Feltehetően a hiba a itt van:

Kód beillesztése:
Hiba: missing ) in parenthetical
Forrásfájl: http://hu3.grepolis.com/cache/js/merged/game.js?1323784815
Sor: 303, Oszlop: 60
Forráskód:
function ngettext(s,p,n) {return (n==1)?s:p[~~((n != 1) || 0];}
 

DeletedUser

Vendég
Nálam tölti, csak amikor betöltötte akkor megáll a csík.
És fekete a kép és ott van a csík betöltve.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nálam is ugyanez van. Csak ezek szerint rosszul fogalmaztam...
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

Tudunk a hibáról és továbbítottuk a fejlesztők felé.
Remélhetőleg hamarosan kijavítják!

Addig is egy kis türelmet kérünk!

Tisztelettel
Grepolis Support csapata
 

DeletedUser

Vendég
Jó lenne ha nagyon összekapná magát az InnoGames, mert a legutóbbi javításaik csak újabb hibákat szültek. A játék már súrolja az élvezhetetlen határát, ami mondanom sem kell, hányakat háborít fel, jogosan. Tudom, hogy a support nem egyenlő a fejlesztőkkel, de ha ez így folytatódik, akkor sok jövője nincs a grepolisnak. Bár nekem tetszik a 2.0, de ha ennyire - bocsánat a kifejezésért - hülyék a programozáshoz, akkor inkább állítsák vissza az 1.0 verziót, ahol nem kellett amiatt idegeskedni, hogy vajon érvényes-e a városban a kikötő gyorsító varázslat és sikerül-e megvédenem a városomat, vagy sem.
Nem szeretnék nagy ügyet csinálni a mostani hibából sem, de egy háború kellős közepén, a világ csodáinak közeledtével (Theta) azt hiszem nem megengedett, hogy ne tudjon bárki is belépni a városába és támogatásokat küldeni/kérni. Gondolom a baki mögött továbbra is folynak a lázítások, és had ne mondjam, mennyit számít ilyenkor egy-két perc is.

Megértéseteket köszönöm és remélem valamily módon eljut az InnoGameshez is a mondanivalóm.
 
Fent