Meghívó küldése

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Meghívóval kapcsolatban lenne egy egyszerű kérdésem. Azt tudom, hogyha olyan játékosnak küldök meghívót, aki már tagja egy szövetségnek, csak akkor fogja tudni elfogadni a meghívást, ha már kilépett a régi szövetségéből. A kérdésem az lenne, hogy értesítést viszont kap róla, hogy meg lett hívva?
 

DeletedUser

Vendég
Ja, és mégegy: meghívások fülön két mező is van; név és szövetség. Ha szövetségnek küldök meghívót, azt hogy kell értelmezni? Mármint a szövetség minden tagja kap tőlem egy meghívót? Vagy ez konföderációs meghívás lenne?
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Ha meghívsz egy szövetséget, akkor annak a szövetségnek az alapítója el kell fogadja (ha akarja) és akkor kap a szövetség összes tagja meghívót a szövetségedbe. Én legalábbis így tudom, de ha nem így van szóljatok. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Bocs a tudatlanságomért :) Kaptam három szövetségtől is meghívót. Balga módon kitöröltem az összes jelentést,most nem találom a meghívókat.Pedig megvoltak :) Hol keressem őket,hol jelenik meg??
A választ előre is köszönöm. Ja,most tag vagyok egy szövetségben,tehát a szövetség kiírásra hiába kattintok,értelemszerűen a mostani szövim et dobja be. Tehát,hol vannak a meghívóim? :)
Üdv!
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Ahhoz, hogy lásd a meghívóidat el kell hagynod a jelenlegi szövetségedet. Ezt ahogy te mondtad a "szövetség kiírásban" teheted meg a tulajdonságok fülnél. Ha ez sikerült akkor kattints a "szövetség kiírásra" és ott fogja őket mutatni.
 
Fent