MEg hivasi kerdesek

DeletedUser

Vendég
SZiasztok kernem a segitsegeteket meg hivtam egyi baratomat es amikor elerte a 1000pontot nem irta ki hogy kaptam aranyat azt hogyan tudom beszerezni mire kel menjek?
 

DeletedUser8281

Vendég
Csak abban az esetben kapsz aranyat, ha új játékosról van szó és nem játszik ezen a néven másik szerveren. Amennyiben igy van, akkor a barátok meghivása--->toborzott játékosok menüpont alatt tudod az aranyat begyűjteni.
 

DeletedUser

Vendég
Nem jön

Csak abban az esetben kapsz aranyat, ha új játékosról van szó és nem játszik ezen a néven másik szerveren. Amennyiben igy van, akkor a barátok meghivása--->toborzott játékosok menüpont alatt tudod az aranyat begyűjteni.
Én meghívtam egy játékost aki eddig még soha nem GREPOLIS-ozott, és elérte az 1000 pontot és nem kaptam semmit és a toborzásban sincs semmi... Lehet h az a baj hogy amikor regisztrált nem ugy csinte hogy a E-mail-ből nyitotta meg a Grepolist hanem egy új lapon és a nyitólapotokról regisztrált?? És ha ez a baj akkor mit lehet vele csiálni hogy megkapjam az aranyam ?:confused: Köszi: Zsolek:)
 

DeletedUser

Vendég
Az van a játékba írva ha hívom és 1000 pont akkor arany... semmi más. De azért ezt a kis "kritériumot" ki lehetne posztolni a sok meghívós rizsa mellé...
 
Fent