Levélhiba

DeletedUser

Vendég
Közölnék egy bugot. Szombaton írtam néhány embernek üzenetet, körüzenetként (nem csak klántagok).
1. Nos, a probléma az az, hogy támadás és foglalás valaki(k) ellen. A problémám az az lenne, hogy valami olyan személyt is berakott címzettként, akit nem is ismerek és indirekt elküldtem neki "bizalmas infókat". Először amikor megnéztem, hogy elolvasták-e, akkor még úgy emlékszem nem volt ott a címzettek között. Persze, az is lehet, hogy én voltam a hibás és én írtam be.
2. Megnéztem, hogy elolvasták-e, de aszerint nem, később mégis egypáran visszaírtak. Én válaszoltam még egyszer, olvasatlan volt még a válaszom, megnéztem és ahol együtt látom a címzett neveket, ott is olvasatlan volt. Kérdésem: Ha válaszolok és megnézem, hogy elolvasták-e, akkor az már a válaszomra értetődik vagy az eredeti levélre?

franc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ki a franc ez? Én neki nem hiszem, hogy elküldtem volna akár egy levelet is. Még is azt jelzi...

Megszeretném kérdezni a supportot, hogy ide írjam vagy ügyfélszolgálatra amit vele kapcsolatban szeretnék kérni?
 
Fent