Leszerelés

DeletedUser

Vendég
Ha valaki tudja a választ segíthetne nekem miért nem lehet egységeket leszerelni vagy ha igen akkor azt hol lehet megtenni mert egyenlőre én nem találom rá a választ sehol sem.
Elöre is köszönöm mindenkinek a segitséget.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a választ valami ilyen érzésem volt nekem is:)

Ha mégis úgy alakul, hogy szeretnéd átszervezni a sereged érdemes meggondolni a lehetőséget, hogy a falvakba küldöd őket amikor a hangulat indokolttá teszi, tehát lényegesen alacsony. Kis tételekben kell küldeni őket. Nem nagyon lesz visszatérő. :)
 

DeletedUser

Vendég
Vagy célravezetőbb megoldás, ha elhagyott faluba küldöd a felesleget támogatásra, azután meg letámadod a falut.
Így egy csapásra felszabadul a lakosság és még harci pontot is kapsz értük :D
 

DeletedUser

Vendég
Hajók?

Sziasztok...

Hajók esetében is ezt az elvet kéne követni? Üres városba küldeni, és aztán saját flottával megtámadni?

Azt vettem észre, a szállítókat nem bántják a gyújtóhajók pl...
 

DeletedUser

Vendég
Igen, hajóknál is ez a legjobb módszer, kiegészítve azzal, hogy ne legyen szárazföldi egység a városban, mert akkor a szállítók megúszhatják.
(Gyújtóval nem tudsz támadni.)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok...

Hajók esetében is ezt az elvet kéne követni? Üres városba küldeni, és aztán saját flottával megtámadni?

Azt vettem észre, a szállítókat nem bántják a gyújtóhajók pl...

A gyújtóhajók kizárólag a triema, briema és jelző hajókat ölik meg, a szállítóra, gyors szállítóra és a gyarmatra hatástalan
 

DeletedUser

Vendég
Hajók?

Rosszul írtam...a jelzőkre gondoltam, azok sem bántják a szállítókat.

A gyújtóhajók kizárólag a triema, briema és jelző hajókat ölik meg, a szállítóra, gyors szállítóra és a gyarmatra hatástalan
 

DeletedUser

Vendég
Mert a szállítók csak akkor pusztulnak el, ha nincs szárazföldi egység a városban
 
Fent