Legalább az egyik szerveren legyen no clan limit

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser99

Vendég
Szerintem a cím magáért beszél. 2 magyar szerver van, az egyikben igazán belehetne vezetni, hogy ne legyen klánlimit. :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem így is rengeteg az az 500 tag, egy klánba bőven elég lenne 100...
 

DeletedUser

Vendég
tudom nem illik ilyet kérdezni, de.... : minek :confused: ?????
500 játékost egybefogni nem elég neked?
De nem rossz ötlet legalább kiderülne megvalósítható e egy online kommuna

Különben meg
: végül is ha már itt járunk akkor én azt szeretném kérni legyen egy olyan szerver is majd, ahol egyáltalan nem létezik szövetség max egymás közti levelezés útján :D
ui.: Komolyan kérem :) !!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is még ez az 500-as limit is nagyon sok.

Bőven elég lenne 100.

De nagyon jó ez a "szélsőséges" ötlet is amit az elöttem szóló vetett fel.:D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem tetszik az ötlet, az 500as klánlimit maradhat mivel még 200 is elég sok nemhogy 500.
Remélem lessz no-klán szerverünk. :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egyet értek vele ne legyen klán akkor derülne ki,ki milyen bátor nem tudna senki mögé bujni.
 

DeletedUser

Vendég
Abban én is egyet értek, hogy sok nagyszájú játszik, aki a klán mögé bújva ugat, de egy dolgot elfelejtettetek. A játék így magában unalmas lenne. Szövetség nélkül is lennének összetartó csoportok, csak nem mindegy, hogy fórumon beszélgettek 10en, vagy 10 emberrel levelezel egyszerre.
Nem beszélve arról, hogy a szövetségi fórum nagyot dob a morálon, jobban összekovácsolódnak a csapatok. Én bele se vágnék úgy, h a leveleket nem győzöm később elolvasni se, nemhogy válaszoljak rá. Az életedet elunod úgy.

Mellesleg a másik véglet is hülyeség. 500 embert is durva terelni. Főleg azért, mert vannak nagyon nehéz esetek. Kiküldöm mindenkinek a meghívót és kampányolok? Jó hogy nem adsz fel hirdetést:D 2-3000 embernél már egy nagy káosz lenne a szövetségi fórum. Nyakon is szúrnám magam, ha annyit kéne olvasni.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem a cím magáért beszél. 2 magyar szerver van, az egyikben igazán belehetne vezetni, hogy ne legyen klánlimit. :)
Kell a sok inaktív, semmirekellő, akit nem is érdekel, hogy ott van ahol van, segíteni nem segít, mert minek, csak élvezi, hogy 500-an vannak és húúú őt biztos nem fogják támadni, de ha neadjisten mégis, amikor ismét fellép és még van mit védeni szól és bevédik, mi?
 

DeletedUser

Vendég
en is azt mondom, legyen szerver akar 2000-3000 taggal egy szovetsegben! szeretem az ilyen szovetsegeket. :) amikor tamadom oket olyan erzesem van mint amikor a medve beszabadul a malnasba... :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
limit

ha lenne no limit, mindenki oda menne ahol a legtobben vannak, nem lehetne versenges... isten orizz hogy legyen no limit...
 

Moira

Ex-CM
Nem tudok róla, hogy ilyen tervek lennének. Úgy tudom, hogy a fejlesztés inkább abba az irányba megy, hogy majd a diplomácia funkciókat fejlesszék ki. Jellemzően a visszajelzések inkább a klán limitet erősítik. Minél pörgősebb a játék, annál nagyobb eséllyel lesz benne alacsony limit.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent