Leállás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Mai nap volt az átállás 1.14-re. Ez időszakosan leállítja a szervereket, de nem hosszú időre. Tervezett szerverleállásokat az alábbi posztban találhatjátok, ahol előre jelezzük ezt: Szerver leállás

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel semmi gond nincs, örülök neki hogy fejlesztik a játékot.Az is rendben hogy tájékoztatják a játékosokat.De azt nem értem miért nappal kell ezeket csinálni, nem azért fizetek heti 1500 Ft hogy ha egyszer egy héten szabadnapos vagyok ne tudjam használi amiért fizetek!!!
 

DeletedUser

Vendég
Jajj, 15 percig nem tudtál belépni?? :)

Mellesleg, azért nappal csinálják, mert éjszaka valószínűleg alszanak, mint ahogy az átlagos emberek általában...
 

DeletedUser

Vendég
Ha megnézed az első hozzászolásom meglátnád mikor írtam.Amúgy meg nem tudom Te hol élsz de itt nem csak nappal dolgoznak az emberak.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves hozzáértő kolegáktól kérdezném kb. mennyi ideig tart ez az egész? Nem türelmetlenségből kérdem, csak addig mennék másfele is.
Válaszokat előre is köszönöm:
szaniszló
 

DeletedUser

Vendég
Ha megnézed az első hozzászolásom meglátnád mikor írtam.

Ha megnézed a játékot, akkor láthatod, hogy már jó ideje be lehet lépni, én legalábbis be tudok, Bétára és Gammára is. Nem volt olyan hosszú az a leállás.

Amúgy meg nem tudom Te hol élsz de itt nem csak nappal dolgoznak az emberak.

A játékfejlesztők is napi 8 órában dolgoznak. A moderátorok pedig akkor, amikor épp jelen vannak. De ne hidd, hogy éjszakáznának csak azért, mert valaki képtelen kibírni egy rövid leállást...
 

DeletedUser

Vendég
Akkor nálam lesz a gond mert Én nem tok még mindig belépni!!
Ötlet?
 

DeletedUser

Vendég
Az biztos, hogy valamit reagál, kiír valamit, esetleg betölt valami lapot, miután a belépésre kattintottál. Esetleg ha megosztod velünk, hogy mit ír ki, még segíteni is tudnánk...
 

DeletedUser

Vendég
Nem ír semmi mást mint máskor egyszerűen rákatintok a belépésre és nem lép be, ki se tudok jelentkezni.
 

DeletedUser

Vendég
Nem ír semmi mást mint máskor egyszerűen rákatintok a belépésre és nem lép be, ki se tudok jelentkezni.

Tehát egy üres fehér lap jön be?? Vagy miután rákattintottál a bejelentkezésre, ugyan az a lap jön be, mint bejelentkezés előtt??
 

DeletedUser

Vendég
Ugyanaz a lap van nem történik semmi a bejelentkezésre kattintáskor.Fent még van a Kijelentkezés de arra sen reagál.Ez kemény amúgy. :D
 

DeletedUser

Vendég
Jobb alsó sarokban kis hároszögben : Hiba az oldalon! jelenik meg.
 

DeletedUser

Vendég
Mielőtt elkezded keresni a hibát, próbálj ki egy másik böngészőt.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet Nem jó az Explorer idáig műkszött, Ti nem azzal nyomjátok?
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a segítséget tényleg másik böngésző kell.
 

DeletedUser

Vendég
Vagy csak rendesen le kéne frissíteni az oldalt. Ctrl + F5-el. Persze, sosem árt, ha az IE-t lecseréled. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent