Lassúság

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser424

Vendég
Rettenetesen lelassult a játék. Alig lehet kivárni mire bármit is csinál... Át kellene nézni mert így nem jó! A frissítésben van hiba, vagy a szerver terhelt?!
 

DeletedUser424

Vendég
Undorítóan lassú

Annyira lassú a játék, hogy majdnem játszhatatlan... minden kattintás után 2-3mp tökölés. Ha így marad, nem fogok játszani. Ez játszhatatlan így!
 

DeletedUser

Vendég
Az azért van mert több mindenbe bene vagy nem e amugy nálam is játszim két játékon egyszere az egyiket egyböl beadja a grepolist pedig sokáig ugy hagyom 1 ora mire bejön a kép de a másikon semmi az égvilágon azon egyböl bejönn
 

DeletedUser

Vendég
Nekem semmi baja nincs 1másodberc sem kell hogy betöltsön az oldal,és 2 db online játékon játszom egyszerre (Grepolis,Thwest)
és semmi várakozás nincs lehet hogy a böngészőtökkel van a gond vagy az internet kapcsolatotokkal.(szerintem)
 

DeletedUser

Vendég
Annyira lassú a játék, hogy majdnem játszhatatlan... minden kattintás után 2-3mp tökölés. Ha így marad, nem fogok játszani. Ez játszhatatlan így!

Meg tudom erősíteni hogy néha tényleg nagyon belassul a játék, valószínű a szerver leterhelt vagy egyszerűen szűk a sávszélesség a kiszolgálói oldalon.

Nekem itthon 80 mbites netem van és egyik nap nekem is bazi lassú volt. Ilyenkor szisztematikusan elkezdem nézni mi lehet a gond. Az internet elérésemmel nem volt semmi gond, sebességét lemértem és ment rendesen. Errre megnéztem milyen szervereken megy át a forgalom és a hu3.grepolis.com célállomás nagyon lassan válaszolt.

Ez egyébként megfigyelhető minden ilyen játéknál, hogy amikor sokan csatlakoznak és kéréseket küldenek a szerver felé akkor az berakja egy sorba a kéréseket és leterheltségtől függően hajtja őket végre. Ez általában az éjszakai bónusz kezdetekor és lejártakor figyelhető meg.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent