lakoság növelése

DeletedUser

Vendég
az érdekelne tudja valaki hogy ha elétred a maximális tanya szintett és a népeség korlátott is épület visszabontás nélkül hogy lehet még katonát képezni??
 

DeletedUser

Vendég
Építhetsz termálfürdőt, kifejlesztheted az eke találmányt. De a legegyszerűbb ha foglalsz egy új várost. Ott képezheted a következő sereget.
 

DeletedUser

Vendég
szia akor nem voltam elég egy értelmü!ha elérted a korlátod és van ujj városod!tegyükfel hogy oda küldöd átt a sereged!ott is megtelik a népeség korlát???!akor mit csinálsz ujjabb város??mit csinálsz a nyersanyagal???pl mindent felépitesz maxra mert nem tudod máshova teni!és utána???én erre keresek választ
 

DeletedUser

Vendég
Hangnem, fiatal barátom!

Ha oda "átküldöd" a sereged, attól még az 1. sz. városban foglalják a tanyahelyet a katonák. Legfeljebb a 2. sz. város tele lesz nem onnan származó védőkkel, akik ebben a városban nem foglalnak tanyahelyet. De attól még a 2. sz. városban elölről kell kezdened a katonák képzését ha azt akarod, hogy onnan is tudj támadásokat indítani.

A tanyakorlát betöltése után a nyersanyagokat átpiacolhatod olyan városodba, ahol szükség van azokra a fejlesztésekhez.

Vagy támadhatsz más játékosokat, akkor hullanak a katonáid, és máris lesz helye a sok nyersinek :)
 

DeletedUser

Vendég
köszi a válaszod!ez már érthetöbb!a gond még mindig az hogy ha átt is küldöd egy ujjabb városba a sereged a mi már plusz egy idö után az is megtelik!ha átt küldöm a nyersanyagot az jo mert gyorsabban fejlödik de elöbb utobb ott is eléred a max szintett!ahogy egyre több városod van ez hatványozodik!pl ha van 7 városod már akor 1 városod ami az ujj 6 másikal tápolsz!az igazi kérdésem hogy példával is sziuláljam!ha pl a városodba a max népeség melet el fér 500 harciszekér?!van arra mod hogy ebbe a városba 1000-2000 férjen el???ez érdekel!hátha ebbe is tudsz segiteni!elöre is köszi
 

DeletedUser

Vendég
ezek szerint hiába vagy akár az elsö és rendelkezel 15 országal akor is városonként csak ekkora sereged lehet????ha jol értem??!
 

DeletedUser

Vendég
igen akárhány "országod" (ez kicsit lol nem? ) van csak akkora sereged lehet! nem tudom mit nem lehet ezen érteni
 

DeletedUser

Vendég
köszi a választ!amugy jo az avatárod!én is naruto fan vagyok!de értem már a dolgot nem vagyok gyöpös!csak érdekelt volna hátha van valami fogás amit a rutinosak tudnak!amugy meg nagyon jo a játék de ez egy alapvetö hiba benne
 
Fent