Kultúra pontok

DeletedUser

Vendég
1./ Rendezz városi fesztivált!
2./ Rendezz olimpiai játékokat!
3./ Rendezz diadalmenetet! (Vagyis győzz le minél több ellenséget)
4./ Tartsál színházi játékokat.
 

DeletedUser

Vendég
Mindezekhez 30-as szintű akadémia szükséges. Amíg ez nincs meg, nem tudsz kultúrpontokat gyűjteni.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az az elvadult öteletm támadt, (remélem jó helyre írtam) hogy a megrendezhető kultúrális eseményekért változó pontot kajunk:

Olimpia: 4 kulturpontot adna.
Diadal menet / Színázi játékok: 2/2 kultur pontot adna
Városi fesztivál: 1 kultur pontot adna.
 

DeletedUser1598

Vendég
az "ötletek" topic talán jobb hely lett volna... mindegy... sokan próbálták megszavazni ugyanezt... de még többen voltak ellene... ez van... ilyen az élet, most is jó páran le fogják szavazni, én vagyok az egyik... a te osztályozásod túl gyors játékot eredményezne...
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az az elvadult öteletm támadt, (remélem jó helyre írtam) hogy a megrendezhető kultúrális eseményekért változó pontot kajunk:

Olimpia: 4 kulturpontot adna.
Diadal menet / Színázi játékok: 2/2 kultur pontot adna
Városi fesztivál: 1 kultur pontot adna.

ez szerintem nem lenne jó ötlet.
1. az olimpia prémium pontokba kerül, tehát ezt nem mindenki engedhetné meg magának - túl igazságtalan előny a prémium játékosoknak
2. A diadalmenet elsősorban a háborúskodóknak kedvez, színházat meg csak kevesen építenének, vagyis ez igazságtalan hátrány lenne azoknak, akik kultúrjaik javát a fesztiválokból gyűjtik (ami ráadásul elég drága is, majdnem a duplája a színházi játékoknak)

Ha lenne különbség, ekkora akkor sem lehetne. Meg biztos nem az olimpia érné a legtöbbet, és ha azt nézzük melyik költségesebb, akkor a színházi játékoknak kevesebb kultúrt kéne érniük, mint a fesztiválnak.

Az ötletet én (is) elvetem.
Uff! Én beszéltem! :)
 

DeletedUser

Vendég
Színházi játék azért olcsóbb, mert 5 napig tart, míg a városi fesztivál 24 órán át, tehát arányokat nézve egy szinten vannak. Nem várható módosítás a jelenlegi rendszeren, tehát egyik se fog több pontot érni.
 

DeletedUser

Vendég
Az Olimpiai játék megrendezése kulturális szintet, vagy csak pontot ér, mint a diadalmenet?
 
Fent