Konföderáció kiegészítése

DeletedUser10235

Vendég
Jelenleg a konföderáció általában katonai együttműködést jelent. A kisebb szövetségek együtt próbálnak szembe szállni egy nagy szövetséggel. A kellően nagy szövetségek nem érdekeltek konföderáció kötésében a nagy erőfölényük miatt.
Ezt lehetne kicsit módosítani azzal hogy a konföderációs partnereknek plusz nyersanyag termelés (3-5% közti értékre gondolok) is keletkezne , az azonos tengeren lévőknél. Igy az összefogó szövetségek kapnának egy kis plusz forrást , kicsit nagyobb jelentősége lenne a könföderációnak. Mérlegelni kellene a katonai és gazdasági érdek között.
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia!
Nem támogatom, bocsi... a konföderáció lényege egymás segítése, ne azok a szövetségek kapjanak már +-t, akik értelmetlenül kötik a konföderációkat... ezen kívül, egy nagy szövetség ennyitől még nem lesz érdekelt kis szövetségekkel konfőt kötni.
 

DeletedUser10235

Vendég
A tengeri korlátozás miatt szerintem nem lehet halmozni értelmetlenül , a kamu konfök úgy is buknak hamar. Akik viszont, a szavaddal élve ,tényleg egymást segítve valós konföt kötnek , legalább egy pici segítséget kapnának.
 

DeletedUser10430

Vendég
Szerintem akkor sincs értelme...
Nem sok előny, a konfő meg azért kell, hogy egymást segítsék a játékosok, nem mert valamilyen bónuszt kapnak emiatt...
Persze, ezt a Szupport és a fejlesztőség dolga elbírálni, én csak egy véleményt mondtam :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nem támogatom az ötletet!
Végén mindenki konfiban lenne mindenkivel a bónuszok végett!
 
Fent