kitiltás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser7069

Vendég
sziasztok!
még nem találtam módot hogy hova írjam ha valami szabályellenes dolgot észlelek,és büntetés jár érte!
egy gyerek (kis korú) a következőket írta:
Cres Alvaro mondta:
Azonnal vakard le a profilodról,h. Én a te személyes szövetségesed vagyok te kis szerencsétlen. Vagy beleverem a fejedbe ha nemérted esetleg.. A fórumra meg nézzél fel te kis köcsög. Az ugrabugrálásod mögött semmi nincs te kis igénytelen. A hangrezzenésed ha észlelem, halott vagy. Fogtad te kis homogén? A szádat innentől a játék folyamán ha nem veszed defaultra, elpusztítalak mint egy kis gyökérfoszlányt. Egy kis senki vagy és nagyvolumenő dumákkal teszed magad. Pff te az agyadat kiütném a fejedből. Csicska geci.
ezen megakadtak a szemeim!mit kéne tenni?
 

DeletedUser7069

Vendég
most nem akarok új topicot nyitni ennek,mikor indul a NŰ?
és ha van még infó a limitről és gyorsaságról akkor arról is jöhet infó:)
 

DeletedUser

Vendég
Jelentsd az üzenet jelentése gombbal a supportnak.

(kis piros felkiáltójeles boríték)
 

DeletedUser7214

Vendég
sziasztok!
még nem találtam módot hogy hova írjam ha valami szabályellenes dolgot észlelek,és büntetés jár érte!
egy gyerek (kis korú) a következőket írta:

ezen megakadtak a szemeim!mit kéne tenni?

Hali!
Én tegnap vetődtem ide..
Hát elég érdekes egy kölyök lehet vagy nem kifejlődött felnőtt...
Sajnos az idézett üzenet tükrözi megírójának empatikus készségét, közösségi mivoltát s, hogy mennyire ide való... vagy bár hova, máshová...
De ha még egyedi eset lenne azt mondanám nagy ügy..
Az igazi baj, hogy az effélékből van rengeteg itt is, úgy látom és a való életben is...
 

DeletedUser6544

Vendég
Úgy tudom, hogy először fog kapni egy figyelmeztetést. Másodjára már egy meghatározott ideig kitiltják. Habár nincsen ebbe tapasztalatom, nem szoktam ilyen leveleket írni, de valahol olvastam, hogy ilyesmi az eljárás.
 

DeletedUser

Vendég
A hangrezzenésed ha észlelem, halott vagy.

Ez valós fenyegetés. Azért végleges bannolás jár.

Egyébként attól függ, mennyire sértő amit írsz.
Valamikor valaki írta, hogy kapott valami picit sértő üzenetért valami 12 büntipontot, amiből ha 24 összejön, kap 5 nap tiltást. Vagy ilyesmi...

Gondolom ha a másik felmenőit szidja az illető és hasonlók, akkor alap, hogy jár a tiltás.

Mindig függ szerintem a szabályszegés súlyosságától, hogy mennyi büntetést kapunk.
 

DeletedUser7069

Vendég
már megtaláltam a linket az "üzenet jelentése" hez úgy hogy bejelentettem!
 

DeletedUser

Vendég
Minden bejelentett levél elbírálásra kerül. Attól függően, hogy mi van benne, értékelve van. Amennyiben egy játékos eléri a 24 pontot, akkor tiltás alá kerül a fiókja. Természetesen egy durva sértegetésért végleges tiltást is lehet azonnal kapni, de életbeli fenyegetésért azonnal, összes szerverő történő kitiltás jár. Hirtelen felindultságról levél esetén nem lehet beszélni, miután az írás előtt van idő lenyugodni. Szóban lehet csak erről beszélni, ezért is fontos, hogy mindenki gondolja át mit ír le.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, ez mennyire illik ide, de ugyanez a gyerek megfenyegetett egy a szigetemen lévő játékost, hogy ha nem áll át hozzájuk, bedarálják a szövetségét... a kényszer nagy úr volt, a haver nem szerette volna elveszíteni, amit felépített, ezért átállt, de segítséget kért tőlem...
 

DeletedUser

Vendég
Játékbeli zsarolás nem szabálytalan, amíg az nem aranyért történik. Játékon kívüli zsarolás azonnali kizárást von maga után.
 

DeletedUser6544

Vendég
De most őszintén, ezt nem értem. Játékon kívül, hogy bírna zsarolni, amikor nem tudja, hogy ki vagy, hol vagy?
 

DeletedUser

Vendég
"Megkereslek és megverlek, ha nem csinálod ezt meg azt" Így.
 

DeletedUser6544

Vendég
ezt értem, de hát hogyan bírna megkeresni? Azért elég nagy Magyarország.
 

DeletedUser

Vendég
Ha téged valaki halálosan megfenyeget (akár csak azzal, hogy megüt), hogy valamit tegyél, ne tegyél vagy eltűrj akkor bűncselekményt követ el, és az nem megengedett a játékban. (Btk.174. §)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kérdést tennék fel neked dragonrk.
Fenyegetésnek minősül a következő?idézem:"Ez itt az én VÁROSOM hát vigyázzál te mindzsa,a HARCOSAIM kezében már nyitva van a bicska ha sokat erősködsz majd ők igazi nővé operálnak ne is haljak rólad többé,mert nem tolerállak"
Ilyen profilért kitilthatnak egy 2 éve játszó szövetségi vezető accot aki tisztességgel és gernicel játszotta végig a játékot ráadásul a gamma világ utolsó heteiben???
Milyen rendszer az ahol nincs leszögezve,hogy miért milyen büntetés járhat????Amelyik supportos olvassa éppen a panaszt és ellenörzi az dönti el mi legyen a szankció?Ha éppen rosszabb napja van amikor olvassa kitilt véglegesen,ha jobb az idő és a hangulata akkor figyelmeztet vagy 1-2-3 nap tiltás mindössze???Ha ez így működik hol van ebben az igasság?

Válaszodat előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem van egy büntetőkatalógus, ami alapján ki lehet szabni szankciókat.

A multis részét tették csak eddig közzé.


Úgy gondolom, inkább rá kéne írnod az illetőre, hogy változtassa meg a profilszövegét. Ha megváltoztatja, mielőtt megnéznék, akkor elméletileg nem kaphat érte semmit. (legalábbis szerintem)
 

DeletedUser

Vendég
Ha 2 éve ez a profilja, akkor nem tartom valószínűnek, hogy (csak) ezért tiltották volna ki.
 

DeletedUser

Vendég
Ha viszont most tette ki, akkor kitilthatták érte.
Bár én nem vagyok Support, nem tudom, pontosan miért jár mekkora büntetés.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent