Kitüntetések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1598

Vendég
miért van az, hogy már több, mint 2500 embert leöltem, de nem kaptam meg a kegyetlen harcos 2. szintjét???? nem értem.... ez bug, vagy valami más csúnyaság???
 

DeletedUser

Vendég
Van egy olyan gyanúm, hogy csak a támadóként legyőzött 2500 egységért kapod meg a kitüntetést.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom milicíát beleszámolja? Mert szerintem nem, és lehhet csak azal eggyüt lenne 2,5k.
 

DeletedUser

Vendég
A kitüntetésbe a milícia beleszámít, igen. A harci pontokba nem, de a kitüntetésbe igen :)
 

DeletedUser

Vendég
érdekes én már 2800 harci pontot szedtem össze és nem kaptam meg a 'Könyörtelen harcos' kitüntetés 2. szintjét.
Olvastam a kommenteket és az alapján csak támadásossal megölt ellenséget számolja. Nekem 187 úgy a pontom, de kaptam olyan medált, hogy már 250 egységet öltem meg.

Lehet, hogy késik a kitüntetés?
A másik amit nem értek, hogy csináltam még régebben 4 minotauruszt meg egy mantikórt és nem kaptam semmilyen kitüntetést. Aztán csináltam még egy minotauruszt, hogy 5 mitológiai egységem legyen, de csak napokkal később kaptam olyan medált, hogy Legendás sereg.
 

DeletedUser

Vendég
A kitüntetések nincsenek olyan régen a játékban. Lehet, hogy amikor ez történt veled, bizonyos súlyos hibák még nem voltak kijavítva.
 

DeletedUser

Vendég
Majdnem 24.000 harci pont mellett még mindig a 2.500-as kitüntetésem van meg... engem spec. nem izgat, de azért szembeötlő.
 

DeletedUser

Vendég
Hmm, akkor ezt én tudtam rosszul... megesik. :)
Akkor még rágyúrok egy picit.
 

DeletedUser

Vendég
ha elfoglalok 2 várost egy nap alatt akkor lehet olyan kitüntetésem, hogy a Nap hódítója? vagy egy bizonyos szinttől(városok) lehet kapni + elfoglalok 2 várost
Remélem értitek mire gondoltam, mert elég bonyolult...:D:)
 

DeletedUser

Vendég
a nap hódítója minden nap ki van osztva és az kapja meg, aki a legtöbb várost foglalja el az adott serveren az adott napon. Tehát ha te kettő várost foglalsz el ,de valaki hármat, akkor te nem kapsz semmit.
 

DeletedUser1598

Vendég
én úgy vettem észre, aki előbb foglal el a nap kezdetétől számítva egy várost, azé a győzelem:) Vagy csak akkor kapod meg...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Tudtommal ilyen hiba már mással is előfordult:
Megkaptam a kitüntetést, hogy bejutottam az első 30. közé egy tengeren, de még a 100-as is benn van a kitüntetéseim között :p

Ha csak ideiglenes hiba, ami eltűnik pár nap után, akkor bocsi.
 

DeletedUser

Vendég
még egy kérdésem van: egy kitüntetést mikor kapok meg?!:
egyszerre utána (toborzás 100 egységet) vagy várok szépen holnapig és akkor?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Azt kitüntetése válogatja :) A toborzóst azonnal. De itt is figyelni kell arra, hogy az egységeket darabra érti a rendszer, nem pedig egység által foglalt tanyahelyre.
 

DeletedUser

Vendég
nos én a saját profilomban találtam kitüntetés hibát :p
na én a csökkenő szabad időm miatt abba hagytam a gammán a játékot, töröltem is, de még mindig lehet látni az ott szerzet kitüntetéseket :rolleyes::eek:
 

DeletedUser

Vendég
azt mindig lehet látni...


Mikor lehet olyan kitüntetést kapni, hogy a Világ ura - bekerültél az első 1000 játékos közé?
 

DeletedUser

Vendég
de én nem úgy értem, most vagyok a 900.-ik 3 napja és nem kaptam olyan kitüntetést.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent