Kitüntetések

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Szerintem lehetne jutalmazni a kitüntetéseket, mondjuk minden kitüntetés +1 kultúrpontot adna az agórában.
Így jobban törekedne mindenki, hogy kitüntetéseket szerezzen...
Ki a kicsit nem becsüli...:)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Szerintem lehetne jutalmazni a kitüntetéseket, mondjuk minden kitüntetés +1 kultúrpontot adna az agórában.
Így jobban törekedne mindenki, hogy kitüntetéseket szerezzen...
Ki a kicsit nem becsüli...:)

Hát ez király... Kitüntetés a kitüntetésért :D

Köszi, jót szórakoztam.
 

DeletedUser102

Vendég
Mért ki nézi meg kinek milyen semmit nem érö kitüntetése van????
 

DeletedUser102

Vendég
Ja a Német zerveren regiztem a Zétára kaptam kitüntetést 300 pontal én vagyok az elsö a szigeten:):)
 

DeletedUser

Vendég
a szigetelsőért jár kitüntetés? ilyen nekem is járna!
 

DeletedUser

Vendég
Mért ki nézi meg kinek milyen semmit nem érö kitüntetése van????

Pont ezért kellene valami mást + t is adnia, mert így nem sokakat érdekell...
Bár a kitüntetések alapján lehet következtetni a játékos vérmérsékletére;)
 

DeletedUser

Vendég
most azért miért járjon jutalom, hogy 50 katonám meghalt a barbár falvak támadása során? szerencsétlenkedésért jutalom?!
 

DeletedUser

Vendég
hogyha nem szeretnéd, hogy mások is lássák, hogy béna vagy, be tudod állítani, hogy csak te lássad a bénaságod igazolását:)

viszont én most arról beszéltem, hogy ezért nehogy már kultúrapont járjon
 

DeletedUser

Vendég
Kultúrpontért is jár kitüntetés, ez fordítva biztos nem lesz.


Én olyat tudnék elképzelni, hogy valami non-combat jutalmak bizonyos kitüntetések után.
Pl.: 500 áldás használat után megváltozik kicsit a templom kinézete.
 

DeletedUser

Vendég
Lehetne úgy, hogy bizonyos kitüntetésekért járna csak kultúrpont.
pl.: Legendás Sereg, Pontkirály meg ehhez hasonló kitüntetésekért járna kultúrpont


Az tényleg nem lenne jó ötlet, ha mindenért járna kultúr.

A balfék (vagy mi a neve) kitüntetésért hülyeség lenne kultúrpontot kapni. :D
Az olyan lenne, mintha megduplázódna a nyersanyagmennyiségünk, akkor amikor kifosztanak és ha van egy csomó fosztható nyersi akkor se csökkenne csak nőne, kivéve ha megtelik a raktárunk :p


Esetleg az lehetne, hogy pár kitüntetésért (a negatívokért nem :))
különböző bónuszok járnának (pl.: az Isteni Beavatkozás kitüntetés fokozatai 10-10%-kal növelnél az áldáskapacitást istenenként (stb.))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát az jó lenne ha nőne a kulturális pont de nem biztos hogy a TEAM tegok bevezetik
 

DeletedUser

Vendég
Kultúrpontért is jár kitüntetés, ez fordítva biztos nem lesz.


Én olyat tudnék elképzelni, hogy valami non-combat jutalmak bizonyos kitüntetések után.
Pl.: 500 áldás használat után megváltozik kicsit a templom kinézete.
ez ténleg jó ötlet lenne,de szerintem jobb előnyt nem kéne bevezetni mivel sztem a kitüntetés arra is jó,hogy jelemezzen egy adott tagot!
Pl. akinek van 25000 Könyörtelen harcos kitüntetése kissé talán erőszakos a játékstílusa
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mit jelent az, hogy már X egységed halt meg harc nélkül? Tudtommal a katonák csak csata közben halhatnak meg. Vagy rosszul tudom?
 

DeletedUser

Vendég
A balfék kitüntetést akkor kapod, ha a barbár falvak kifosztása vagy erősítése közben pusztul x egységed. Ez nem minősül harcnak, nem is kapsz harci pontot. Bár szerencsétlen a fordítás, azt aláírom :)
 

DeletedUser

Vendég
Pl. szellemvárosban támogatásod van, és rájuk omlik egy épület, akkor nem történt harc, mégis meghalnak. :)
 

DeletedUser

Vendég
Itt van a kitüntetés:

Sírtenger (18:04 22/08/2010)
Már 100 egységet vesztettél harc nélkül.
units_lost_without_fight_2.png


Ilyenből összegyűlhet akár 100 is?!
 

DeletedUser

Vendég
units_lost_without_fight_3.png


Ez itt az 1000 egység sírtengeres elhalálozását jelző kitüntetés :)

Igen, összegyűlhet. És nem csak omlásból eredhet. Én spec abból kaptam, hogy elfoglalták a városomat, miközben több mint ezer védőm volt kinn támogatásban visszahívhatatlanul sok órányira (amatőr módon...). Akik nem vettek részt a harcban, pusztán a város foglalása következtében öngyilkosok lettek, nem harcban hullottak el.
 

DeletedUser1598

Vendég
Ha van 1000-es, akkor van 10000-es is:D Mivel minden rangból 4 szint van...
 
Fent