Kikoto blokkolasa

DeletedUser

Vendég
Hello!

Osszefoglalo:
Lehetne egy olyan tamadasi opcio,hogy kikotoket lehetne blokkolni

Jelenlegi allapot:
Nincxen ilyen a jatekban

Leiras:
Arra gindoltam,hogy amikor elkuldunk egy tamadast,lehetne egy olyan opcio a rendes tamadas,es a hoditas mellett,hogy kikoto blokkolasa,es ilyenkor le kene gyozni az ott tartozkodo hajokat!ha tamadas eri,akkor azokkal a hajokkal fog kuzdeni a tamado jatekos,aki eppen blokad alatt tartja!ha valaki tamogatja ot,akkor azok is a blokadot fent tarto jatekossal kuzdenek meg!es ilyenkor a jatekos gyarthatna hajokat,es azok mindig megutkoznenek az ott levo hajokkal!es ilyenkor nem kuldhet tamogatast,tamadast,nem kereskedhet,persze csak tengeren,es nem johet a huncut kalmar sem XD

Visszaelesek:
Ezzel nem lehetne visszaelni,max annyit,hogy valaki sokszor hasznalja vkin o_O

Erveles:
Ilyenkor egy ellenfelet meg lehetne fosztani a kereskedelemtol,es az esetleges tamadasoktol is,amit o intezett volna!

Nyilatkozat:
Megfelel a kriteriumoknak: IGEN
Fel lett mar vetve: (tudtommal) NEM

Ui: persze,hogy mindenkinek ilyenkor eszebe jut egy, asik jatek,de ki nem hasznalja ki a masok otletet,es fejleszti tovabb?itt csak ihletet meritunk belole!es kulonben is itt teljesen mas szerepe lesz!

Kerlem a velemenyeket!
 

DeletedUser1598

Vendég
Fel lett már vetve? IGEN
Le lett szavazva már ezerszer? IGEN
Ezek után az ötlet bele fog kerülni a Grepolis jövőbeni újításai közé? NEM
 

DeletedUser

Vendég
Most mi bajod van!bocsi,hogy nem emlekeztem!erre te itt oltogatsz!

Es kulonben is te mindenre oda tudsz figyelni napi tizenot ora sarc mellett ;-)

Es amugy ez egy jo otlet...
 

DeletedUser1598

Vendég
Nem oltogatlak, és nem szoktam napi 15 órát sarcolni, max 14-et:rolleyes:
Nekem az ötlet azért nem tetszik, mert így az erősebb játékosok nagyon nagy előnybe kerülnének. Egy kezdő játékos városát leblokkolják egy hatalmas sereggel, a kezdő játékos így nem tud fejlődni, és elég hamar abbahagyja. Így csökken a játékosok száma, aminek már az Innogames sem örül annyira... Tehát az ötlet szerintem nem jó...
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen igazad van :p

De ennyierovel a premium is eleg nagy elony!igaz,nekem tobb ezer van:p

Ok,akkor bocsi a felesleges topicert!hol lehet torolni?
 

DeletedUser

Vendég
Fel lett már vetve? IGEN
Le lett szavazva már ezerszer? IGEN
Ezek után az ötlet bele fog kerülni a Grepolis jövőbeni újításai közé? NEM

Lordpb kábé leírta, amit én is írtam volna :)


Viszont akkor már kiegészíteném:
ez nem Ikariam, itt el lehet foglalni a másik városát (Ikariammal ellentétben) tehát nem kell újabb és újabb lehetőség a védő fél dolgának megnehezítésére.
 

DeletedUser

Vendég
De egy probat megert :p

Szal hol lehet a topicot torolni?
 
Fent