Kibeszélő: Tegea

phoibosapollon

New Member
Egybefűzök két választ is.
Először is köszi Kompa, hogy hozod a témát, bár azt hittem ha lesz folytatása ennek a posztnak az az lesz, hogy milyen inkorrektségről beszélek, mikor én lennék az hogy konf. felé "hátba"-támadáson merengek. Ment volna az elölről :)
De viccet félretéve.
Mint írtam is, poén lett volna. Úgy értve, hogy nyilván nem vezetett volna szervergyőzelemhez minket, hülye azért nem vagyok, látom melyik csapatokban milyen erők vannak, de az esélyt megadta volna.
Mert mi egy vezető feladata?
Én úgy gondolom, az legfőképpen, hogy a tagok számára elérhető módon esélyt biztosítson a játék céljának eléréséhez.
A többi maszlag.
Ha ez miatt "fekete-listára" tesztek, nem engem minősít.
Angelnek meg nem tudok többet mondani annál, mint amit tettem, igazából kérdést sem látok, amire meg kellene felelnem, az amit írtam az úgy volt és azért.
Folyamatban van ellenem egy büntetőeljárás, rongálás vétsége miatt, és mivel voltam már büntetve, hiába hogy rendezve lett a kár, letöltendő börtönbüntetés kiszabását rendeli el a jog, így valószínűleg ezt a világot így se úgy se tudtam volna befejezni. Nyilván ezt tudtam akkor is, amikor elkezdtem, de úgy terveztem, ha ideje lesz, átadom majd a városaim, és elköszönünk egy időre egymástól - szeret(t?)em a grepót, miért ne játszhatnék addig is vele? Valahogy ez szóba került belső vezetőinken, pontosabban úgy jött ki a szó, ezt meg kellett osztanom a többi vezetővel, viszont ezek után nem éreztem már azt, helyes dolog lenne ha továbbra is vezető lennék, alapból is csak játszani mentem, felkérésre segítettem amíg tudtam, de háttérbe is szerettem volna kerülni, lehetőséget adva a többieknek, hogy megembereljék magukat és kicsit komolyabban vegyék a játékot, hogy mindenkire szükség van ahhoz. Ezért írtam, nem olvasok fórumot, de levélben mindig elérhető leszek.
Egy levél sem érkezett, hogy mi ez az ügyem, vagy bármi, de elfogadtam, nincs érdeklődés. Viszont amikor napok múltán felmentem a fórumra, és azt látom, nincsen kommunikáció, többnapos sos-ek ficegnek inaktívan, vezetőség sehol, játékosok közlik abbahagyják, te ripacskodsz kilépsz meg átmész a konfba, nagyon egymagam éreztem magam. Volt akit sajnáltam otthagyni, mert tény és való nem ezt érdemelte volna tőlem, és érzelmileg is kedves volt azért számomra, de nem kell többet belemagyarázni a dolgokba mint amik - ez akkor is csak egy városépítős, -foglalós, stratégiai játék, s nem több ennél, amit én úgy láttam, amilyen úton azt indítottam, véget ért.

Ja igen, még egy dolog ami volt eszemben, már hogy milyen szempontból lett a konf. a mi oldalunkról, ugyebár a játékot biztosítani szándékoztatván a tagoknak, mely értelemszerűen magában foglalja a célját is a világnak. Kérdem: van erre bármilyen lehetősége annak a szövinek úgy cakkumpakk most?
Vagy szimplán csak legózós segítők lettek, és ebben ki is fog merülni a játékuk végig, amíg ti (Ex&KisSzövi) meg nem nyeritek?
Na én nem ez vagyok.
Van millió más játék, ami engem szórakoztat, nem én szórakoztatok másokat vele.
 
Utoljára szerkesztve:

phoibosapollon

New Member
Ja igen, eszembe jutott közben mi kapcsán merült fel a belsőnkön a magánéletem. Feldobtad, hogy menjünk át a Sionba, vannak ott ismerőseid, és erre írtam, nem akarnék velük kompromittálódni ebben a helyzetemben. Néha jó az ha az embernek vannak elvei. Nem mindig, de néha jó.
Ad egy tartást.
 

tralalas

New Member
Ne járasd már magad tovább,senkit nem érdekelnek a litániák, otthagytad az egész csapatot,konfiddal ki akartál ba..ni, aztan jössz szennyest teregetni a fórumra, menjé rongálni te kis huligán,aztán tedd magad üresbe,ne égesd magad tovább.
 

Ivar

Member
Jolvan,hát valakinek kevés 4év ahhoz,hogy megnézze a szirének mit tudnak :D
Na meg kevés egy évtized,hogy rájöjjön,hogy lehet időzíteni.
Ez történik amikor a fiatalabb generació összevan téve a kivénült generacióval egy játékban, nem tudnak haladni a korral,aztán ha más tud,az már csaló :(
szia uram, bejgli recept érdekel?
(Hunga fórumról loptam)
 

szipury

Member
Abba is hagytam végül, sajnos idejekorán. Azért az jó, hogy talán lett egy csapat, a szokásoson kívül, bár játékot nem látok nekik, aminek értelme is lenne, azt elvetették maguktól.
Az volt a terv, hogy az Exiled-KisSzövi kombót behúzzuk a Grevó és miközénk (akkor még Donut Give Up néven futott a dolog), mi megerősödünk keleten, aztán a végén meg letámadjuk a konfunkat, játék végülis, miért ne? -poén lett volna, meg célja a legónak. Sajnos ez meghiúsult, mert többen abbahagyták, átpártoltak (Angel0316 konkrétan, pedig róla még Buvarbenovel is beszéltünk telefonon, hogy milyen megosztó a személye), vagy egyszerűen csak semmi potenciál nem volt az eredményességhez vezető játékukban, így meg utat tovább nem láttam a magam számára sem. Dominanciás, persze, lett volna így is perspektívám, ha akarom, de én ha valami felé elköteleződöm, és felveszek egy szellemet, akkor azt nem csalatkoztatom meg - nem tudtam volna később a konfjaink pártján játszani, hiába hogy az esetleg győzelmet jelenthetett volna, egymagamban maradva ellenük esélyem pedig nem lett volna, így letettem a bohóckodásról. Asszem töröltem is ezt a regem, nem tudom, mindenesetre nem mozgat ez a játék már.
Annyit még hozzáfűznék, hogy bár döntésem meghozatalában Angel0316 lépése volt a fő érv, miszerint átállt a konfhoz, információkat is víve így magával, valahol azért megértem és nem haragszom rá. Egyszerűen csak éretlennek tartom, legyél türelmesebb a játékodban, ha olvasod.
Hatalmas terv nem is ertem miert nem tudsz szervert nyerni
 

Kompa72

New Member
Egybefűzök két választ is.
Először is köszi Kompa, hogy hozod a témát, bár azt hittem ha lesz folytatása ennek a posztnak az az lesz, hogy milyen inkorrektségről beszélek, mikor én lennék az hogy konf. felé "hátba"-támadáson merengek. Ment volna az elölről :)
De viccet félretéve.
Mint írtam is, poén lett volna. Úgy értve, hogy nyilván nem vezetett volna szervergyőzelemhez minket, hülye azért nem vagyok, látom melyik csapatokban milyen erők vannak, de az esélyt megadta volna.
Mert mi egy vezető feladata?
Én úgy gondolom, az legfőképpen, hogy a tagok számára elérhető módon esélyt biztosítson a játék céljának eléréséhez.
A többi maszlag.
Ha ez miatt "fekete-listára" tesztek, nem engem minősít.
Angelnek meg nem tudok többet mondani annál, mint amit tettem, igazából kérdést sem látok, amire meg kellene felelnem, az amit írtam az úgy volt és azért.
Folyamatban van ellenem egy büntetőeljárás, rongálás vétsége miatt, és mivel voltam már büntetve, hiába hogy rendezve lett a kár, letöltendő börtönbüntetés kiszabását rendeli el a jog, így valószínűleg ezt a világot így se úgy se tudtam volna befejezni. Nyilván ezt tudtam akkor is, amikor elkezdtem, de úgy terveztem, ha ideje lesz, átadom majd a városaim, és elköszönünk egy időre egymástól - szeret(t?)em a grepót, miért ne játszhatnék addig is vele? Valahogy ez szóba került belső vezetőinken, pontosabban úgy jött ki a szó, ezt meg kellett osztanom a többi vezetővel, viszont ezek után nem éreztem már azt, helyes dolog lenne ha továbbra is vezető lennék, alapból is csak játszani mentem, felkérésre segítettem amíg tudtam, de háttérbe is szerettem volna kerülni, lehetőséget adva a többieknek, hogy megembereljék magukat és kicsit komolyabban vegyék a játékot, hogy mindenkire szükség van ahhoz. Ezért írtam, nem olvasok fórumot, de levélben mindig elérhető leszek.
Egy levél sem érkezett, hogy mi ez az ügyem, vagy bármi, de elfogadtam, nincs érdeklődés. Viszont amikor napok múltán felmentem a fórumra, és azt látom, nincsen kommunikáció, többnapos sos-ek ficegnek inaktívan, vezetőség sehol, játékosok közlik abbahagyják, te ripacskodsz kilépsz meg átmész a konfba, nagyon egymagam éreztem magam. Volt akit sajnáltam otthagyni, mert tény és való nem ezt érdemelte volna tőlem, és érzelmileg is kedves volt azért számomra, de nem kell többet belemagyarázni a dolgokba mint amik - ez akkor is csak egy városépítős, -foglalós, stratégiai játék, s nem több ennél, amit én úgy láttam, amilyen úton azt indítottam, véget ért.

Ja igen, még egy dolog ami volt eszemben, már hogy milyen szempontból lett a konf. a mi oldalunkról, ugyebár a játékot biztosítani szándékoztatván a tagoknak, mely értelemszerűen magában foglalja a célját is a világnak. Kérdem: van erre bármilyen lehetősége annak a szövinek úgy cakkumpakk most?
Vagy szimplán csak legózós segítők lettek, és ebben ki is fog merülni a játékuk végig, amíg ti (Ex&KisSzövi) meg nem nyeritek?
Na én nem ez vagyok.
Van millió más játék, ami engem szórakoztat, nem én szórakoztatok másokat vele.
Igazán nincs mit,csak annyit mondok ez a játék nem neked való, se most, se később :) Ilyen hátbaszúrásos mentalitással inkább jobb hogy pihensz egy kicsit, viszont ha ezt börtönbe játszod el ott azért lesznek keményebb dolgok is
 

Ivar

Member
Igazán nincs mit,csak annyit mondok ez a játék nem neked való, se most, se később :) Ilyen hátbaszúrásos mentalitással inkább jobb hogy pihensz egy kicsit, viszont ha ezt börtönbe játszod el ott azért lesznek keményebb dolgok is
Úgy érted nem a biriket fogják szúrni?
 
Fent