Kibeszélő: Szelümbria

lipi123

New Member
Lassan odáig jut el a Grepolis játék, hogy a 25 fős szövetségi létszám is soknak mondható.
Nem tudom , nem veszik észre, hogy nem játszák a játékot?
Nem érdekli őket ez a tény?
Persze míg egy fő befizeti a játék fenntartásához a pénzt addig elég nekik, de lesz hogy nem lesz értelme annak az egynek sem magában.
B.Ú.É.K kedves team, de idén sem szaporodunk itt, igaz Orbáncs Viki sem ideges érte.

u.i.: A 25% támadó plusz igazi csemege lesz, hisz nincs elég erő az aranyozóknak ez még kijárt nekik.
 

Dancee012

New Member
Kedves lipi, amíg olyan játékok vannak készülőben mint a GTA6, nemtudom mit vársz egy majdnem 20 éves játéktól. Fizetett promociók és újítások esetleg amik fenntarthatják/emelhetik a játékos bázist, de ez a játék ( és még sok hasonló más ami ennyi idős ) már sosem fogja azt a játékos bázist hozni mint régen.

De ez csak az én subjektív véleményem.
 

lipi123

New Member
Kedves lipi, amíg olyan játékok vannak készülőben mint a GTA6, nemtudom mit vársz egy majdnem 20 éves játéktól. Fizetett promociók és újítások esetleg amik fenntarthatják/emelhetik a játékos bázist, de ez a játék ( és még sok hasonló más ami ennyi idős ) már sosem fogja azt a játékos bázist hozni mint régen.

De ez csak az én subjektív véleményem.
Csaó
Igaz hogy régi de a Panzer Generál se mai darab, és mégis játszák illetve eladható.
A fejlesztések amit írtál, sajna pont ezután lett népszerűtlenebb a játék igy mondhatjuk kapufát lőttek így vele.
Persze minden változik, és lehet divatja múlt lett ez a játék, de ily gyorsan leértékelődni az lehet más következménye is.
GTA 6 egyébként is, teljesen más kategória ami kiadásra kerül a létező minden platformra, nem is lehet összehasonlítani vele.

Mindegy, a vélemény az vélemény, úgy se változik evvel semmi.
HY
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Szelümbria világ most nyitott ki.

Jó játékot kívánunk!
 

Ivar

Member
Lassan odáig jut el a Grepolis játék, hogy a 25 fős szövetségi létszám is soknak mondható.
Nem tudom , nem veszik észre, hogy nem játszák a játékot?
Nem érdekli őket ez a tény?
Persze míg egy fő befizeti a játék fenntartásához a pénzt addig elég nekik, de lesz hogy nem lesz értelme annak az egynek sem magában.
B.Ú.É.K kedves team, de idén sem szaporodunk itt, igaz Orbáncs Viki sem ideges érte.

u.i.: A 25% támadó plusz igazi csemege lesz, hisz nincs elég erő az aranyozóknak ez még kijárt nekik.
de jó lenne 200 fős szövi limit nem?
Szükség van az olyan tömegcsapatokra mint a Hungária.
Ja nem!
 

unblock

Member
Lassan odáig jut el a Grepolis játék, hogy a 25 fős szövetségi létszám is soknak mondható.
Nem tudom , nem veszik észre, hogy nem játszák a játékot?
Nem érdekli őket ez a tény?
Persze míg egy fő befizeti a játék fenntartásához a pénzt addig elég nekik, de lesz hogy nem lesz értelme annak az egynek sem magában.
B.Ú.É.K kedves team, de idén sem szaporodunk itt, igaz Orbáncs Viki sem ideges érte.

u.i.: A 25% támadó plusz igazi csemege lesz, hisz nincs elég erő az aranyozóknak ez még kijárt nekik.
Szia!
Minden játékba kellenek akik dobják a lóvét, ez ilyen, nem kell fennakadni.
Én is mondhatnék 1-2dolgot, és nem a gold vagy hasonlók miatt, de nem panaszkodok.
 

zola08

Member
Kedves lipi, amíg olyan játékok vannak készülőben mint a GTA6, nemtudom mit vársz egy majdnem 20 éves játéktól. Fizetett promociók és újítások esetleg amik fenntarthatják/emelhetik a játékos bázist, de ez a játék ( és még sok hasonló más ami ennyi idős ) már sosem fogja azt a játékos bázist hozni mint régen.

De ez csak az én subjektív véleményem.
Sajnos ebben a játékban már annyi minden lett a rossz írányba fejlesztve hogy csak na 10 évig játszottam és az utolsó időben ahogy egyre haladtunk a mai idő felé egyre csak rosszabbá vált a játék mind játékosok szempontjából (az veszi magára akire vonatkozik) "csalóktól kezdve egész szervert vásárló személyekig" de ezt olykor még el is engedné az ember ha nem lenne ott a másik csoda amit úgy hívnak hogy Rossz Fejlesztés.. Kijöttek az új eventek a régiek helyett és csak pénzt igényelnek cserébe csekély jutalmakat adnak, persze egyesek így is költik bele a milliókat.. évről évre többen hagyják abba a "milliárdosok" miatt is nemhogy még a csalók miatt is hiszen nincs olyan ember aki eltűri az ilyesmit hosszú távon tiszta játékkal..
Érdekes módon többnyire gondolom 1-2 csapat nyer csak szervert és felmerülhet az ok hogy miért van ez, de fölösleges.. Az embereknek nincs annyi kedve és energiája hogy 1 teljes rendes csapatot összerázzanak a gazdagék vagy a csalók esetleg eme 2 ellen.
Mit kapnak érte? állandó flegmaságot, szídást, kémeket, még több csaló scriptet és még több arany költést, supp se tudja őket rendesen támogatni mert nem tudják mindig kiszűrni a dolgokat (esetek 70-80%-ban nem, "nem sértésnek szánom a supp felé csak szimpla vélemény és tény") továbbá ha ezen apróságok nem lennének elegek hát akkor ott vannak a csodálatos fejlesztések..


Régi jó eventek? 1-1 néhol néha akad az újak nem adnak kb semmit és még pénzéhes módon is vannak megoldva.. Kaptunk új appot.. Hát szerintem kb semmire nemigen jó, de megkaptuk és a régit, ami JÓL működött azt véglegesen törölték..
Kaptunk egy új és jó istent, de 1-2 hónap után olyan brutál nerfet kapott, hogy egyedül kaszárnya turbóra jó és szívni csodázós szerón mert hát abból is kell a 400 áldás a turbóhoz XDDD

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de javaslom az új szeróra a szavazást megnézni hát az is kész vicc kinek jutottak eszébe azok a szörnyű paraméterek? 5-ös szeró 3 nap kezdő védelemmel.. 3-as szeró semmi bónusszal (amire igazán kéne pláne ha már morál is csak ott van..) VICC az egész játék már így több mint 10 év távlatából... és ha nem új játékos vagy akkor szerintem láttad a modern csodás hp duplázót is ami megint csak vicces kategória.. XD
Na de nem kritizálom tovább a játékot mert még a végén kapok a fejemre :D :D
(kérem a suppot ne javítgasson át semmit, ha élcelődő vagy sértő dolgot talál a kommentáromban, saját véleményem és nem szeretném, ha bárki is átformázná azt, mert onnantól nem az én véleményemnek fog számítani hanem az övéjének.. köszönöm)
 

Bathory-x

New Member
Már többször írtam, hogy pénz nélkül nincs játék szóval aki aranyat vesz az fenntartja a többieknek a játékot.
Ami viszont igaz, hogy egyre kevesebb a játékos. Ezt bizonyítja az is, hogy pl. Olous világon a Squid már "menekülteket"
is bevett a szövetségbe. Hiába az arany ha nincs meg a létszám:)
 

Ivar

Member
Már többször írtam, hogy pénz nélkül nincs játék szóval aki aranyat vesz az fenntartja a többieknek a játékot.
Ami viszont igaz, hogy egyre kevesebb a játékos. Ezt bizonyítja az is, hogy pl. Olous világon a Squid már "menekülteket"
is bevett a szövetségbe. Hiába az arany ha nincs meg a létszám:)
Hát igen. Méltatlannak tartották sokan, hogy megint csak a 42-t kell elverni és inkább leléptek, de hát te még így se fértél be hozzánk :cool:
 

patkány mester

New Member
Már többször írtam, hogy pénz nélkül nincs játék szóval aki aranyat vesz az fenntartja a többieknek a játékot.
Ami viszont igaz, hogy egyre kevesebb a játékos. Ezt bizonyítja az is, hogy pl. Olous világon a Squid már "menekülteket"
is bevett a szövetségbe. Hiába az arany ha nincs meg a létszám:)
Az olimposzt is csak a drága pénzen aranyozott madaraink miatt sikerült kiütni, a staton is látszik hogy 50 emberrel is alig bírtuk alig bírtuk, sajnos a következő körig nem lesz event úgyhogy nem tudom mi lesz addigra :(
 

Bathory-x

New Member
Hát igen. Méltatlannak tartották sokan, hogy megint csak a 42-t kell elverni és inkább leléptek, de hát te még így se fértél be hozzánk :cool:
Látod ez a baj veled, mindent támadásnak hiszel közben pedig igenis probléma a létszám csökkenése. Az utolsó mondat "menekültekre" vonatkozó része igaz a többit viccnek szántam. Sajnos nem érted de nem is szereted a vicceket.
 

Ivar

Member
Látod ez a baj veled, mindent támadásnak hiszel közben pedig igenis probléma a létszám csökkenése. Az utolsó mondat "menekültekre" vonatkozó része igaz a többit viccnek szántam. Sajnos nem érted de nem is szereted a vicceket.
Értjük a viccet, csak nem szeretjük!
 
Fent