Kibeszélő: Spártai Orvgyilkosok 2022

piedone

New Member
Sziasztok a hyperborea világban a harcizseton-boltban az egyik nyeremény a luxusrezidencia de mivel itt nincs hős nincs értelme igénybe venni.
 

Taniko

New Member
Sziasztok. Hogy lehet az, hogy délelőtt 11 kor volt 185 pontom, de mire hazaértem a munkából, addigra újra indult a játék, és 0 pontom lett.
 

neji2315

New Member
Ugyan ez a gond nálam is,semmit nem lehet kivenni mert eltűnnek a pontok másnapra,de még a hadizsákmány is eltűnik,most aki aranyat költ hogy vegyen új nyilat,igazából ha aznap nem jön össze neki és másnapra gondolta hogy kiveszi igazából kidobja a pénzt az ablakon.
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Az elköltött arany az esemény kezdete és a reset között minden játékoshoz visszakerült.

Elnézést a kellemetlenségért!
 

Niros

New Member
Sziasztok a hyperborea világban a harcizseton-boltban az egyik nyeremény a luxusrezidencia de mivel itt nincs hős nincs értelme igénybe venni.
Teljesen igaza van az előttem szólónak! Esetleg helyette valami mást nem lehetne? Legalább valamilyen választ?!?
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Teljesen igaza van az előttem szólónak! Esetleg helyette valami mást nem lehetne? Legalább valamilyen választ?!?
Továbbítva lett a fejlesztők felé szintén ez a probléma, nem hiszem, hogy ezen az eventen javítva lesz, reméljük a következőn már igen.
 
Fent