Kibeszélő: új világ október

Uldie

New Member
Remélem már a szupportnak is utaltál......:) ......erre.
Gyere Lipi! Befogadunk a mekdánelcbe.Már nekem kellemetlen,hogy mindig szájalsz és még egy szervert sem tudtál megnyerni.
Nem gondolkodtál még el azon,hogy nem a víz a hülye,ha a kacsa nem tud úszni?
 

lipi123

New Member
Gyere Lipi! Befogadunk a mekdánelcbe.Már nekem kellemetlen,hogy mindig szájalsz és még egy szervert sem tudtál megnyerni.
Nem gondolkodtál még el azon,hogy nem a víz a hülye,ha a kacsa nem tud úszni?
Egyxű a matek, ti toljátok a gempát, én nem áldozok, mert a semmit csak az idi/óta finanszírozza.
Azt a pénzt akár egy prostira is befektethetem,az is több szolgáltatást nyújt,mint amit a befektetett pénzért a grepó ad.
A zsizsikes fejetekben egy ikonra veritek ki.:)))))))))))))))))))
ÉLVEZD A JÁTÉK PÉNZES ÖRÖMÉT ...Te egy életkoldus vagy.
 

Ivar

Member
Egyxű a matek, ti toljátok a gempát, én nem áldozok, mert a semmit csak az idi/óta finanszírozza.
Azt a pénzt akár egy prostira is befektethetem,az is több szolgáltatást nyújt,mint amit a befektetett pénzért a grepó ad.
A zsizsikes fejetekben egy ikonra veritek ki.:)))))))))))))))))))
ÉLVEZD A JÁTÉK PÉNZES ÖRÖMÉT ...Te egy életkoldus vagy.
Ezzel így magadat nyugtatod am?
 

szipury

Member
Egyxű a matek, ti toljátok a gempát, én nem áldozok, mert a semmit csak az idi/óta finanszírozza.
Azt a pénzt akár egy prostira is befektethetem,az is több szolgáltatást nyújt,mint amit a befektetett pénzért a grepó ad.
A zsizsikes fejetekben egy ikonra veritek ki.:)))))))))))))))))))
ÉLVEZD A JÁTÉK PÉNZES ÖRÖMÉT ...Te egy életkold


Sztem mindenki arra kolt amire akar ha valaki grepora akar ahhoz sincs semmi kozod. Sirjal nyugodtan tovabb, hogy jaj csunya goldosok mindig elvernek teged meg a szovit ahol eppen vagy kozbe a valosag az, hogy tejesen vakon vagy a jatekban. Ha mar kapsz ket tamadast secre ujra ki no a hajad es mar veszettul potyogsz a supnak, hogy csalas aldozata lettel mert ha te keptelen vagy igy idoziteni akkor azt csakis csalassal lehet elerni. Ugy magyarazod, hogy veszik a goldot mintha nem lehetne minden szerveren kiszedni total ingyen 10-15k goldot vagy tobbet. Szoval a lehetoseg neked is adott, hogy goldhoz juss es akkor marad penz prostira ami ra nez a pocorodre
 

Sipikee

New Member
Srácok, felesleges a szájkarate, vannak dolgok, amiket úgy sem tudsz megmagyarázni bizonyos embereknek, mert neked SOSEM lesz igazad ugye... :) főleg, hogy ez a topic a ma induló világnak lett létrehozva, ahogy látom ;) mindenkinek jó játékot és sok sikert az új világhoz!
 

Ivar

Member
Srácok, felesleges a szájkarate, vannak dolgok, amiket úgy sem tudsz megmagyarázni bizonyos embereknek, mert neked SOSEM lesz igazad ugye... :) főleg, hogy ez a topic a ma induló világnak lett létrehozva, ahogy látom ;) mindenkinek jó játékot és sok sikert az új világhoz!
és ha ma indult a szerver?
Már megvettem ;)
 
Fent