Kibeszélő: Új világ: SZINUB

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Olyan 9 óra környékén indul. Külön hírt is kirakok róla.
 

Lobó

New Member
Csak kérdezném, látom a hírekben, hogy 08.01-r a Szinub megnyitotta kapuit, itt azt a választ kaptam, hogy 09 körül lesz a nyitás, nálam ezidáig semmi, ilyenkor mi van?
 

Lobó

New Member
Nem akarok szélsőséges lenni, de akkor van akinek 08-r nyit és lesznek akiknek este?
 
Utoljára szerkesztve:

Lobó

New Member
No hiába kezdtem valamikor 2011 körül a béta szerveren, akkor még játék volt, most megy a szemét munka, na meg a pénzrablás, így nem maradt más hátra, törlöm a játékot.
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Nem akarok szélsőséges lenni, de akkor van akinek 08-r nyit és lesznek akiknek este?
Természetesen mindenkinek ugyan akkor nyitott, mivel nem szentírás, hogy mikor nyit ezért mondtam, hogy "körül"... végül hamarabb nyitott a világ.
 

csaba7725

New Member
A support tól vagy a játékosoktól kérdeném hogy itt az alapítás úgy megy mint a RHAMNUS világban?? 10 000pont felett már nagyobb alapított várost kapunk 3500-4000 pont közöttit vagy it ez nem opció mert nem találok erre semmi le írást sehol
Kérnék választ erre !
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
A support tól vagy a játékosoktól kérdeném hogy itt az alapítás úgy megy mint a RHAMNUS világban?? 10 000pont felett már nagyobb alapított várost kapunk 3500-4000 pont közöttit vagy it ez nem opció mert nem találok erre semmi le írást sehol
Kérnék választ erre !
Szia!

Héphaisztosz áldása amire gondolsz, de itt ezen a szerveren nincs életben.
 
Fent