Kibeszélő - Új világ: Március

Killahman

New Member
Régi foglalási rendnél 9-10 órásnál meg lehet oldani nagyobb szintű Helénával, hogy bónuszban lejárjon a foglalás. Ott időzitéseken múlik sokszor a foglalás, nem a létszámon.

Ha egyszerre indulna több szerver még kevesebb játékos lenne mindenhol. Vannak világok amikre így is kevés ember indul.
Persze ,de aki a gyors szervert várja nem fog be reggelni egy lassúra.
Csak én beszéltem kb 50-en emberrel aki pihen inkább amíg nem jön egy gyorsabb szerver.
Bízunk benne hogy rővid időn belül indul egy lázítós gyors szeró,addig is pihizünk.
Tisztelettek: Killahman
 

Bathory-x

New Member
Ahhoz képest, hogy még 80 alatt van a szavazatok száma elég szép szám a kb. 50...illetve 51 veled együtt. Ha ez igaz a gyors szerverekre, dominanciára, csodára is akkor még a végén kiderül, hogy rengeteg a játékos csak válogatósak vagyunk:)
 

Killahman

New Member
Ahhoz képest, hogy még 80 alatt van a szavazatok száma elég szép szám a kb. 50...illetve 51 veled együtt. Ha ez igaz a gyors szerverekre, dominanciára, csodára is akkor még a végén kiderül, hogy rengeteg a játékos csak válogatósak vagyunk:)
Elég 1 messenger vagy Dc csoport ennyi emberrel kontaktolni.
Kb 4-en szavaztunk,aztán megbeszéltük hogy pihi.
 

Ivar

Member
Régi foglalási rendnél 9-10 órásnál meg lehet oldani nagyobb szintű Helénával, hogy bónuszban lejárjon a foglalás. Ott időzitéseken múlik sokszor a foglalás, nem a létszámon.

Ha egyszerre indulna több szerver még kevesebb játékos lenne mindenhol. Vannak világok amikre így is kevés ember indul.
Persze egy ostromos szerveren teljesen érthető, és van relevanciája is. Viszont egy lázítóson nincs.
Vagyis nyilván álnaív kérdés.
A foglalási időintervallumot akarjná kedves Hortensia minél kisebbre csökkenteni. Feltételezve, hogy reggel lázítunk.
Ilyen lassú egységsebesség mellett 1 sanszod van a gyarmira. Nekik meg ez kényelmes.
 

Egytucat

New Member
Jé és tényleg!:) Van összesítés! Nem akartam szavazni, de legyen, adjunk egy esélyt ennek. Az előző szavazáshoz képest mindenképpen előrelépés.
szipury: Hát reméljük, hogy nem a fidesznek fogják beszámolni!:)
 

arkanus

New Member
A szavazásokról csak annyit, hogy kamu accokkal is is szavaznak. Nem értem az Innogames hozzáállását. Rendelkeznek komoly informatikai háttérrel. Csak le kellene futtatni néhány statisztikát és világosan látszana, hogy melyik acc csak szavaz és nem játszik, ki , milyen servereken indul.
Az is elgondolkodtató hogy szavazunk valamire és teljesen vagy részben más paraméterekkel indul egy új világ. Azért javasoltam a párhuzamos gyors-lassú világok indítását mert így mindenkinek lehetősége lenne játszani a játékra szánt idő, pénztárca függvényében. Abban mi a jó hogy több száz játékos aki gyors világot szeretne és költene, de eltűnik egy-két hónapra? Ez visszafordítva is igaz. Aki lassút szeretne az meg a gyorson nem indul. Ugyanakkor van aki mindenhol elindul és kudarcot vall, és elmegy a kedve. Láttam már elsorvadni játékokat hasonló okokból. Lásd pl travian ahol már egy magyar server sincs, max magyar nyelvű, pedig anno 11 éve 10k játékossal voltunk jelen Magyarországról. Ja és a fejlesztések, de ez egy külön fejezet....
 

Ivar

Member
A szavazásokról csak annyit, hogy kamu accokkal is is szavaznak. Nem értem az Innogames hozzáállását. Rendelkeznek komoly informatikai háttérrel. Csak le kellene futtatni néhány statisztikát és világosan látszana, hogy melyik acc csak szavaz és nem játszik, ki , milyen servereken indul.
Az is elgondolkodtató hogy szavazunk valamire és teljesen vagy részben más paraméterekkel indul egy új világ. Azért javasoltam a párhuzamos gyors-lassú világok indítását mert így mindenkinek lehetősége lenne játszani a játékra szánt idő, pénztárca függvényében. Abban mi a jó hogy több száz játékos aki gyors világot szeretne és költene, de eltűnik egy-két hónapra? Ez visszafordítva is igaz. Aki lassút szeretne az meg a gyorson nem indul. Ugyanakkor van aki mindenhol elindul és kudarcot vall, és elmegy a kedve. Láttam már elsorvadni játékokat hasonló okokból. Lásd pl travian ahol már egy magyar server sincs, max magyar nyelvű, pedig anno 11 éve 10k játékossal voltunk jelen Magyarországról. Ja és a fejlesztések, de ez egy külön fejezet....
Van ehhez ma elég játékos? Szerintem nincs.
Az utolsó igazán szoros szerver talán pont 1 éve tarasz volt. És a 2 topcsapatnál ott sem full létszámban ment az aktivitás. Nagyon nem.
Ha még ezt is leosztjuk kettővel (lassú/gyors) mi marad?
 

arkanus

New Member
Van ehhez ma elég játékos? Szerintem nincs.
Az utolsó igazán szoros szerver talán pont 1 éve tarasz volt. És a 2 topcsapatnál ott sem full létszámban ment az aktivitás. Nagyon nem.
Ha még ezt is leosztjuk kettővel (lassú/gyors) mi marad?
A puding probája az evés. Lehet hogy Neked és Ráérősnek van igaza, de lehet hogy nekem. Valószínüleg sosem tudjuk meg, meet feleslegesen irogatunk. Már úgyis el van döntve.
 

szipury

Member
Van ehhez ma elég játékos? Szerintem nincs.
Az utolsó igazán szoros szerver talán pont 1 éve tarasz volt. És a 2 topcsapatnál ott sem full létszámban ment az aktivitás. Nagyon nem.
Ha még ezt is leosztjuk kettővel (lassú/gyors) mi marad?
Ugy hallottam capri meg abdera izgibb volt. De viccet felre teve Ivar a kisbuszos jol mondja. De ha jobban korbe nezel soha egy szerveren se fullos az aktivitas a top1-nel se. Foleg, hogy minden szerver addig tart amig nem nyilik a kovi, mert akkor inkabb mennek oda azok akik csapkodva voltak abban az egyhonapban es a f***nak a a rossz oldalan voltak. Az is total feleslegesen, hogy havi szinten induljanak szerverek, majd meg ha havi ketto indulna nyilvan megoldana barmit.
 

zola08

Member
Idáig 131 szavazat, ez elég karcsú.
A többieknek mindegy?
Sokan nem hajlandóak szavazni mert rengeteg "macera" ide accot varázsolni és figyelni is + úgyis tudják hogy 95%-ban le van szarva a véleményünk amire pl a legjobb példa a kiírásban megjelenik miszerint "figyelembe vesszük, de eltérések lehetnek" (fejből idéztem így nem tökéletes de a lényege ez)
Ha egyszer megvan adva 4 verzió akkor az a 4 fix és végleges mert annak csak úgy van értelme ha pedig nem így van akkor mondhat 500 ember kis holdat másik 500 napot ha mégiscsak egy erdő lesz helyette... sz@r a hasonlat igen de szerintem pontosan érthető mire is utalok vele :)
Előző témára is reagálván sosem lehet tudni mennyi igény lenne rá a 2 féle világ indításnak... Lehetne azt is csinálni hogy egyszerre indul 1 gyors 1 lassú megfelelő igényeknek kiadva (kizárásos alapon hogy mindenki csak 1-ikben szerepelhet szavazásilag és játékilag is) és akkor lehetne látni tényleg megéri-e vagy sem.. Továbbá ugye akkor nem havonta indul a szerver hanem 2 havonta mert egyszerre 2 indulna már ha lenne rá igény.. Ami egy ilyen helyzet után gyorsan kiderülne :)) Khmm mint tudjuk úgyse lesz rá esély mert ahelyett hogy igényelné a népnek minden tagja csak a cseszegetés és egymás lehurrogása megy pedig kitudja lehet jó buli is lehetne belőle és még a játékosok száma is visszább ugorhatna ha látják hogy van esetleg értelme :) ;)


Ja és amíg egymással marakodunk igen addig biztosan le lesz magasról tojva mit akarna a banda hiszen látják nem értenek egyet és csak balhéznak akkor miért is tegyünk értük valamit? úgyse lenne jó nekik szóval ne is foglalkozzunk velük :) (szarkasztikus ugyan de eléggé esélyes hogy ez is benne van abban hogy itt sosem mennek úgy a dolgok ahogy kellene..)
 

Egytucat

New Member
A neveket azért megnézném a szavaztok mellett. Tekintettel, hogy lassan mindenki ismer mindenkit a grepón, lehetne látni, hogy hány kamu fiókos szavazás volt. A többi része viszont korrekt!
 

Uldie

New Member
Nekem az teccik a legjóban az új szeróban,hogy az Eszmeráldát nyugodtan végig nézhettyűk!
 
Fent