Kibeszélő: Új világ Június

Peti1981

New Member
Egyik opció sem a legjobb az én számomra, de a D-én gondolkodtam el még a legjobban, csak hát az utolsó szerver, Lató is csodás.
Mindenesetre én azt gondolom, egy lassú szerver elkelne, ahol az állatkodások annyira nem okoznának örömöt a sok pszichopata szadista majomnak, és a stratégiai tervezés kerülne előtérbe.
Ősszel szándékozom jobban belecsapni a lecsóba, akkor dobjatok opciót lécci-lécci majd, a gyerekeknek kezdődik a suli.
 
Utoljára szerkesztve:

Indominus

New Member
Egyik opció sem a legjobb az én számomra, de a D-én gondolkodtam el még a legjobban, csak hát az utolsó szerver, Lató is csodás.
Mindenesetre én azt gondolom, egy lassú szerver elkelne, ahol az állatkodások annyira nem okoznának örömöt a sok pszichopata szadista majomnak, és a stratégiai tervezés kerülne előtérbe.
Ősszel szándékozom jobban belecsapni a lecsóba, akkor dobjatok opciót lécci-lécci majd, a gyerekeknek kezdődik a suli.
Kedves Péter, ön milyen stratégiát szeretne alkalmazni a nagyon stratekigus 2 es szerveren?
Nekem az az ötletem hogy alapítsunk egymás mellé közel és a szerver végéig felépülnek a városok és akkor majd jó gyorsan tudunk csodákat tölteni belőle! Maga szerint ez elég jó stratégia, vagy még lenne rajta csiszolnivaló?
 

xTheicex

New Member
Több játékos problémája köztük nekem is, és ezért is hagytam abba a játékot, mert az éjszakai védelem nem sokat ér.
Amikor már 2-3* megtámadnak hajnali 2-3 körül, és már napok sőt hetek óta ez miatt nem alszol akkor elég könnyen nyom az ember unistallt...
Miért nem lehet az éjszakai védelem tényleg éjszakai védelem ami az alvsáról szól és nem a játékról?
Lehetne olyan szerver ahol tényleges az éjszakai védelem?
 

Peti1981

New Member
Kedves Péter, ön milyen stratégiát szeretne alkalmazni a nagyon stratekigus 2 es szerveren?
Nekem az az ötletem hogy alapítsunk egymás mellé közel és a szerver végéig felépülnek a városok és akkor majd jó gyorsan tudunk csodákat tölteni belőle! Maga szerint ez elég jó stratégia, vagy még lenne rajta csiszolnivaló?
Egy 2-es sebességű szerveren az ember kétszer is meggondolja, kit, hol és miért támadjon. Az egységeket időigényesebb visszaképezni. Arannyal meg lehet oldani mindent persze, de sokkal többe kerül anyagilag az illetőknek. Így nem biztos, lenne kedve állatkodni bizonyos prominens személyeknek, és nagyobb teret kaphatna az intelligencia.
Így értettem amit.
 

Egytucat

New Member
Teljesen jó a kínálat. Mivel 4 lassabb világ közül lehet választani, így legalább nincs meg a kísértés, hogy egyesek kamufiókokkal elbillentsék a szavazást:p Júliusban meg lehetne 4 gyors világ közül választani és akkor mindenki boldog lenne.
 

SilverGhost

New Member
végre egy kis nosztalgia :) D opció nyert, ott találkozunk :)
most látom hogy mégsem 11:14kor záródott a szavazás, hanem még meg lett totldva egy órával .. hát oké :)
 

Peti1981

New Member
Előreláthatólag mikor tervezitek indítani?
Nem szeretek egyszerre több szerveren játszani, de ha ezt így dobjátok, muszáj lesz jelen lennem ott.
Majdhogynem ideális nekem.
Szövetségi létszám sok.
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Terveink szerint Június 13.-án indul el az új világ, és ha jóváhagyják, akkor a "D" szavazati lehetőség paramétereivel.
 

zola08

Member
Terveink szerint Június 13.-án indul el az új világ, és ha jóváhagyják, akkor a "D" szavazati lehetőség paramétereivel.
Azért kíváncsi lennék hogy 12 óra alatt kik szavazták fel annyira a D szavazatot ugyanis azon se volt valami sok tegnap este még :D
 

xTheicex

New Member
Az hogy 2-es vagy 3-as sebességen megy a világ, komolyan ezen mi dől el?

MIből állna a cofig file ba bele írni hogy éjszakai védelem 1000% os legyen? és lenne plusz 600 játékosotok..pl..
És nem az lenne mint most 200 játékos és mindenkinek min 2 altja..
 

Ivar

Member
Az hogy 2-es vagy 3-as sebességen megy a világ, komolyan ezen mi dől el?

MIből állna a cofig file ba bele írni hogy éjszakai védelem 1000% os legyen? és lenne plusz 600 játékosotok..pl..
plusz 600 legós, -X olyan aki tud is játszani.
Ha azt akarnák, hogy ne támadj éjszaka le lenne tiltva, vagy megszoksz vagy megszöksz ilyen egyszerű.
 

SilverGhost

New Member
Azért kíváncsi lennék hogy 12 óra alatt kik szavazták fel annyira a D szavazatot ugyanis azon se volt valami sok tegnap este még :D
Ha jól emlékszem amikor én szavaztam tegnap este valami 8-9 szavazattal volt csak lemaradva a D. Utána szóltam én is ismerőseimnek hogy akkor regelek csak ide ha D lesz.
 

Ivar

Member
Ez az élet egyéb területén dolog elég gagyi szöveg.
Javallom nézd meg Kasmin is a hp listát.
köszi
 
Fent