Kibeszélő: Új világ - Carphi

Del Pierro

New Member
Érdeklődnék, hogy biztos-e az összes paraméter.
Véleményem szerint a 8 órás lazítás túlságosan is gyors lesz így, hogy kezdődik az iskola és rengeteg iskolás is játszik.
10 óra már sztem megfelelő lenne mindenkinek.
A 20 fős csapatok csodázáshoz igen csak karcsú, főleg hogy gyors a játék vége így a csapatoknak úgy kell számolniuk hogy jó esetben lesz 600-800 városuk.
Ez a csoda töltésnél igencsak kevésnek fog bizonyulni.

Ez az én véleményem persze másnak lehet más lesz :)
 

-Vamp-

New Member
Akár kiváló szerver is lehetne, csak nem értem, miért kell erőltetni a 8 órás hódítást, miközben magyar szervereken a játékosok elenyésző részének fér ez csak bele, de nekik is fogcsikorgatva supán. Abdérán emiatt fejezte be rengeteg játékos. El kéne dönteni, a játékot felfelé szeretnénk építeni vagy lefelé.

Szeptemberben indul a szerver, a játékosok minimum fele iskolás, mégis hogyan játszanak 8 órás hódítás mellett, ami Helénával kb. 6 és fél órára csökkenthető?
A 8 órás hódítást kb. totálba el kéne felejteni, nem magyar iskolásokra vagy dolgozó emberekre van szabva.
Át kéne ezt gondolni és az ésszerűség határain belül meghatározni a paramétereket, mielőtt egy játékos sem marad magyar szerón.:((((

A 20 fős csodaépítés is érdekes elképzelés, kb. annyira reális, mint a 8 órás hódítás, tehát csak remélni tudom társaimmal együtt, hogy a lehetetlen álmokból visszatérünk a földre és úgy lesznek meghatározva a paraméterek, hogy a játékosok ismét örömmel és szívesen játszanak, ne sajnálják az idejüket erre a játékra...márpedig nem fogják, ha életük is maradhat mellette, ahogy az normális egyébként.:)
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
A sok negatív vélemény miatt a hódítást megnöveltük 10 órára, remélem így már megfelelőbb lesz. Sajnos olyan szervert ami mindenkinek megfelel továbbra sem tudunk csinálni sajnos, a 20 fős szövetséglimit viszont meglepően pozitív fogadtatásban részesült, arról nem beszélve, hogy a szavazás alapján készült el ennek a szervernek a beállítása is.
 

-Vamp-

New Member
A sok negatív vélemény miatt a hódítást megnöveltük 10 órára, remélem így már megfelelőbb lesz. Sajnos olyan szervert ami mindenkinek megfelel továbbra sem tudunk csinálni sajnos, a 20 fős szövetséglimit viszont meglepően pozitív fogadtatásban részesült, arról nem beszélve, hogy a szavazás alapján készült el ennek a szervernek a beállítása is.
Köszönjük, a hódítási idő korrigálása is sokat számít, pozitív változttás, így már játszható lesz a szerver mindenkinek, de legalábbis a többségnek minden bizonnyal.:)
Köszi!
 

Royal Flush

New Member
A sok negatív vélemény miatt a hódítást megnöveltük 10 órára, remélem így már megfelelőbb lesz. Sajnos olyan szervert ami mindenkinek megfelel továbbra sem tudunk csinálni sajnos, a 20 fős szövetséglimit viszont meglepően pozitív fogadtatásban részesült, arról nem beszélve, hogy a szavazás alapján készült el ennek a szervernek a beállítása is.
Tisztelt oldfox!
Ezzel csak azt éred el, hogy a support szava nem ér semmit. Komolytalanná válik az egész. Legyen szó elrontott eventről (resetelik és sokan tettek már bele aranyat).
Nincsen azzal baj, hogy tömegnek akartok megfelelni, de akkor azt vállaljátok fel ahogy kell előre megfontoltan. Itt miután hivatalosan kihirdetitek, majd ezzel számolnak sokan terveznek, erre változtattok... Hát nem éppen erős kezű supportra utal.
Életbe Forma1 FIA tudom felhozni, az ilyen komolytalankodás után Masit kirúgták.
Több következetességet vigyetek bele, a játékosok általi befolyásolást meg felejtsétek el (legalábbis egy hivatalos közzétételt követően)
 

szipury

Member
A sok negatív vélemény miatt a hódítást megnöveltük 10 órára, remélem így már megfelelőbb lesz. Sajnos olyan szervert ami mindenkinek megfelel továbbra sem tudunk csinálni sajnos, a 20 fős szövetséglimit viszont meglepően pozitív fogadtatásban részesült, arról nem beszélve, hogy a szavazás alapján készült el ennek a szervernek a beállítása is.
Tobb ilyen szerver kell amin 20-25 fo a limit egy szovetsegben.
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Tisztelt oldfox!
Ezzel csak azt éred el, hogy a support szava nem ér semmit. Komolytalanná válik az egész. Legyen szó elrontott eventről (resetelik és sokan tettek már bele aranyat).
Nincsen azzal baj, hogy tömegnek akartok megfelelni, de akkor azt vállaljátok fel ahogy kell előre megfontoltan. Itt miután hivatalosan kihirdetitek, majd ezzel számolnak sokan terveznek, erre változtattok... Hát nem éppen erős kezű supportra utal.
Életbe Forma1 FIA tudom felhozni, az ilyen komolytalankodás után Masit kirúgták.
Több következetességet vigyetek bele, a játékosok általi befolyásolást meg felejtsétek el (legalábbis egy hivatalos közzétételt követően)
De ez továbbra is egy játék, ide szórakozni járnak fel az emberek, és igenis az a célunk, hogy minél több embernek megfeleljük, ezért is mondjuk, hogy a szerver indításig lehetnek módosítások. Mert ha aránytalanul sok embernek nem tetszik egy-egy beállítás akkor az nekünk se jó.
 

Royal Flush

New Member
De ez továbbra is egy játék, ide szórakozni járnak fel az emberek, és igenis az a célunk, hogy minél több embernek megfeleljük, ezért is mondjuk, hogy a szerver indításig lehetnek módosítások. Mert ha aránytalanul sok embernek nem tetszik egy-egy beállítás akkor az nekünk se jó.
Akkor gondold kérlek végig a szervert. 4es gyors végjáték. Szept 6 indulás. Csodázás ideje telibe karácsony, szilveszter. És béke idő alatt csodasziget támadható marad? Erre még nem gondol senki. De ott nagy botrány lesz szerintem. Ezen kellene módosítani picit szerintem.
 
Fent