Kezdeti bónuszok, játékezdés alapján

DeletedUser10339

Vendég
Összefoglaló
Az ötletem az lenne hogy, akik később kezdték/újrakezdték a játékot azok felerősített kezdő bónuszokkal és, jutalmakkal kezdhessenek+ a küldetések több dolgot adjanak neki.

Jelenlegi állapot
A kezdők alapból kapnak bónuszokat és, sok küldetést amik jutalmat adnak de, ezek a jutalmak/bónuszok mindig ugyanazok és, nem befolyásolja őket hogy az illető mikor kezdte a játékot.

Leírás
Minél később kezdte valaki a játékot annál nagyobb bónuszokkal kezd és, néhány egységgel is ami szintén változó.Például Róma már a szerverkezdés 1 hetében kezdett és, Athén ezután pár hónappal akkor Róma le tudja győzni Athént.Tisztában vagyok vele hogy vannak bónuszok és, kezdő védelem de Róma nem siet megvárja amíg letelik a védelem és, foglal.A bónuszok ilyenkor nem sokat érnek.Szóval ez meghosszabbítaná a kezdő védelmet, felerősítenék a kezdetleges bónuszokat, növelnék a küldetés jutalmakat és, néhány alap egységet is adna(persze nem rögtön).

Visszaélések megelőzése
A "farm accountok" ellen az, az ötletem lenne hogy, választható lenne hogy, akarja-e az illető a bónuszokat.Amennyiben az igent választja maximum 1000 ponttal erősebb emberekkel kereskedhetne.Avagy ha, már játszott ezelőtt más szerveren akkor, a játék felmérné a tapasztalatait és, az alapján gyengítené a bónuszokat és, röviditené a kezdő védelmet.Ez arra is vonatkozik mikkor az illető újra elkezd játszani mert pl: elfoglalták.Továbbá 1 felhasználó maximum 2 szerveren játszhatna a + bónuszokkal.

Vázlatrajzok
Azok nincsenek de, szerintem elképzelhetőek a leírt dolgok.

Érvelés
Nem csak azoknak lenne esélyük akik a játék elején regisztráltak, nem lenne olyan könnyű elnyomni az új játékosokat és, szövetségeket.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve?Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez egy bő információ, ezért én is bőven fejteném ki a véleményemet.
Tisztában vagyok vele hogy vannak bónuszok és, kezdő védelem de Róma nem siet megvárja amíg letelik a védelem és, foglal.A bónuszok ilyenkor nem sokat érnek.Szóval ez meghosszabbítaná a kezdő védelmet...

Ezzel csak az az egy probléma van, hogy a kezdők védelme alatt fel lehet húzni egy várost 2000-3000 pontra, és meg lehet pakolni annyi egységgel, hogy Róma csak úgy nyekken belé. Amúgy is ez egy csapatjáték. Ha a szövetségesek segítenek Athénnak, akkor legyőzik Rómát, ha Rómának gyengébb a szövetsége. Szövetséget létrehozni az elején bolondság, mert minden épeszű tudja, hogy egyedül nem boldogulhat. Ezt a véleményt még kiegészítem.

Tehát a véleményem: NEM
 
Fent