Kezdőknek új világ

DeletedUser10363

Vendég
Összefoglaló

Én mint régi motoros azt vettem észre hogy a kezdőknek legyenek aktívak bármennyire segítőkész csapat játékosok sokkal nehezebb dolguk van mint nekem 6 évvel ezelött.Akkor kevesebb új szeró nyílt a szövi taglétszám is magasabb volt.Ezért mivel sokan voltunk egy szöviben és sokan is voltunk az amatőr kezdő vezetők is tudtak felvenni tagokat.Ezzel ugyan esélyt adunk a komoly szöviknek a terlyeszkedésre de esélyt azoknak a kezdőknek akik komolyan gondolják.Lehet hogy így is csak egy közepes szövibe fognak bekerülni.
A szerver hasonló legyen az edessá hoz, azzal a külömbséggel hogy bármilyen pontú játékost lehetne támadni.

Jelenlegi állapot

Edessa nem a legjobb a kezdőknek.Inaktívat nem tud foglalni mert sok a városa neki meg csak egy van.Nem tud jól fejlődni.Itt viszont bárkit támadhatna még a nagyokat is, csak nekik morál lenne rá.Végjátékra viszont szükség lenne.

Leírás

A szerver lassú lenne.Mondjuk 2 es.Lényegében a kezdők ne csak egymással hanem a nagyokkal is harcoljanak.De az általuk kilyelölt várost ne tudják elvinni mint edessán.Végjátékra viszont szükség van nehogy egy szövi túlságosan megnőljön.

Visszaélések megelőzése


Ötletem még nincs a visszaélésekre, ebben segítséget ötletet kérnék.

Vázlatrajzok

nincs még vázlatrajzom

Érvelés

A kezdő új játékosok fejlődése érdekében kéne ezt megtenni.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? nem tudok róla
 

DeletedUser12305

Vendég
Szerintem egy olyan szerver kellene a kezdőknek, ahol a játék új funkciói is ugyanúgy jelen vannak. Szerintem borzasztó nagy hiba a játék alkotói részéről hogy a régi szervereket nem modernizálják, miközben folyamatosan újabb és újabb funkciók épülnek be a játékba. Kezdőként pedig fontos lenne a játék újabb funkcióit is megtanulni kezelni, az új istenek varázslataival együtt. A békeszervert is fel kéne újítani, mert borzasztó régi, a hősök sincsenek bevezetve. Elsősorban ezen kellene változtatni szerintem.

Kezdőként pedig úgy gondolom nem baj ha a nagyok nem tudják a kezdőket megtámadni. A fejlődés időbe telik és ha egy túl erős játékos támad és mindent legyalul, az elveszi az új játékos kedvét a játéktól.
 
Fent