Kezdő védelem

DeletedUser

Vendég
Itt két ötlettel fordulok hozzátok
1.A kezdő védelmét amelyik játékos akarja beszüntetheti(pl tapasztaltabb)
2.Lehessen ugy támadni egy kezdot ha a támadás a kezdo védelmén kívul esik(Tehát a támadás akkor ér be ha a kezdo védelem már nem aktív de akkor indult a támadás mikor még aktív volt)

Ez az otlet inkább a harcias kezdoknek hasznos akik szeretnek meggondolatlanul támadgatni :)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem mind1, hiszen már több mint 1 éve lejárt a kezdővédelmem :)

Viszont lenne nekem is egy ötletem:
Ugye a kezdővédelemben nem lehet áldást küldeni egy védelem alatt lévő játékosra. Szerintem ezt lekorlátozhatnánk a káros hatású áldásokra (villám, földrengés, pestis /v2.0/), mivel az nem a kezdők védelmét szolgálják, hogy valamelyik nagyobb játékos nem tud küldeni isteni jeleket/elégedettséget egy védett városba :)

(lehetséges már továbbítva lett a fejlesztőknek, de azért leírom)
 

DeletedUser

Vendég
Erre már én is gondoltam, mert pozitív áldást nyugodtan lehetne küldeni (pl. Elégedettség).
 

DeletedUser

Vendég
Már nekem is volt bajom ilyennel,amikor az egyik kezdő barátomnak 500ezüstet akartam küldeni áldáson keresztül
 

DeletedUser

Vendég
Üdv !
Hol lehet megnézni hogy mikor jár le a kezdők védelme?
Előre is köszi a választ .:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha a játekosnak van kezdővédelme,nem lehet megtámadni,és semmi féle áldást küldeni rá.
A kezdővédelmet nem lehet megnézni,kérj meg valakit,hogy próbáljon megtámadni és megtudod,hogy van-e még védelmed.
A kezdővédelem attól függ,hogy melyik világba regisztráltál,mindenhol más,a regisztáció után,számold meg a napokat és megtudod.
 
Fent