Kereskedésben elvesző tételek

DeletedUser

Vendég
Pi, kereskedés, elvesző tételek. Azért itt írom meg, és nem közvetlenül a supportnak, mert vélhetőleg nem egyedi esetről van szó, és ilyet nem normális "titokban" kezelni.

Már az Omicronon is előfordult velem, a support akkori válaszát kénytelen voltam elfogadni, mert egyszeri esetnek tűnt és nem dokumentáltam részletesen, hogy mit csináltam. Ugyan most sem, de a hiba teljesen nyilvánvaló. Éjjel elég sok kereskedést indítottam el, ilyenkor kiszámolom (a termelést is figylembe véve), hogy ha adott időre lebonyolódik a nyersicsere, miből mennyi lesz a raktárban. Ma reggel nem annyi volt, egy legyintéssel elintéztem, késő volt, biztos elszámoltam, bár többezres az eltérés.
Aztán nekiláttam a falvakkal kereskedni. Hat faluval indítottam kereskedést, de csak kettőről jött értesítés. A nyersi a többihez is elment, vissza nem jött.

Először F5, aztán kilép-belép, aztán gép újraindítása, cache törlése, ilyenek, Gateway error 502. Köszönöm. Kis várakozás, belépés, nyersik még mindig sehol...
 

DeletedUser

Vendég
Ez a probléma jelenleg nem csak a kereskedésre igaz, beérkezett kém jelentését nem kapom meg, fent a csapatmozgásoknál két másodpercenként feltünik, majd el. A megépült tanya népességét nem kaptam meg(néhány perce). Szintén kilép-belép, töröl, stb., eredmény nincs.
Szerver oldali hibára gyanakodnék..
 

DeletedUser

Vendég
Hasonlókat tapasztalok már harmadik órája. Nyilván szerveroldali hiba van. Tisztességes helyen ilyenkor már rég kint van a tábla a beléptetésen, hogy bocsi, most ne gyere, gáz van, de igyekszünk...
 

DeletedUser

Vendég
Megint lassan 1 órája vannak az úton a seregeim nem jönnek vissza és nem támadnak, csinálják már meg ezeket a hibákat!!!
 
Fent