Katonák felszerelése

DeletedUser

Vendég
Körülnéztem a az ötletek között és nem találtam ehhez hasonló felvetést. Tehát: szerintem jó lenne, ha a katonáknak lehetne külön felszerelést adni, amik befolyásolják az egységek támadó, illetve védekező pontjait, természetesen nyersanyagért cserébe. pl.: pajzs, dárda, kard, stb. Ugyanezt meg lehetne csinálni hajókkal is
 

DeletedUser

Vendég
jó ötlet

szerintem ez ténleg jó ötlet lenne.
a játék is izgibb lenne tőle
és lehetne ehhez csinálni egy saját épületet.
 

DeletedUser

Vendég
igen, izgalmasabb lenne a játék + sokkal több variáció lenne a támadások kapcsán.
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg nem kötözködésből :)

Amit írtok az a Klánháborúban van, ám ott létezik egy Hős, akinek ezeket odaadhatod-
Itt logikailag megoldhatatlan, hogy egy kardos még egy dárdát is cipeljen, vagy egy íjász kardot.
Ha pedig "varázsfegyverről" lenne szó, az más kategória.

A hajóknál már elképzelhető valamilyen erő-, állóképesség-, vagy gyorsaság növelő fejlesztés/gyártás. Pld. a HoMM upgrade mintájára. Bár az már nem ez a játék lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Pontosítok: amit írnak, az szerintem nem a KH-ban van, hanem az ..... a másik hajós játékban :) Ott lehet az akadémiában a katonák felszerelését (pajzsát, támadófegyvereit) javítani fejlesztésekkel :)
 

DeletedUser

Vendég
Azzal nem játszottam, biztos az én hibám, de majdnem elaludtam rajta az első órában :)
A KH-ban adhatunk fegyvereket, "varázstárgyakat a sereggel tartó Hősnek, így erősítve a csapatot(azok kedvéért akik nem ismerik).

Ha valaki ide meri írni, hogy "ne nyalj be", azt megkeresem játékon belül :)
 

DeletedUser

Vendég
az igaz, hogy megoldhatatlan az, hogy mondjuk 500 parittyásból 200 db. pajzsos, 100 dárdás a többi meg sima, viszont úgy meg lehetne csinálni, hogy kategóriánként az összesre érvényesül a fejlesztés.

egyébként az ötlet nem klán háborúból van, nem tudom, hogy ott hogyan mennek a dolgok, soha nem regisztráltam KH-ba.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem is nagyon jó ötlet

Szerinetm is nagyon jó ötlet.
És így tényleg izbibb lenne a játék
 

DeletedUser

Vendég
de hol lehetne felrakni?

igaz hogy jó ötlet de hol lehetne felrakni rájuk?
a kaszárnyában embereket képezünk nem felszereléseket
logikus hogy külön épület kéne nekik
nincs olyan épület ahol fel lehet rakni rájuk a felszerelést
 

DeletedUser

Vendég
ez már létezik ikariamon aki esetleg eddig nem vette észre. szerintem így csak a nagyok még nagyobb előnyre tennének szert.
 

DeletedUser

Vendég
Ez szerintem tök jó ötlet de szerintem ezt nem úgy gondolták hogy a parittyásnak kardot hanem fejeleszteni a parittyás védelmét és támadóerejét.
Ez a kardosnál is úgy menne hogy csak növekedne a támadóereje és a védelme meg mondjuk a egységre való védelme.
Ez a mitológiai szörnyekre inkább nem kéne hogy vonatkozzon mert azok már így is éppen erősek.

Szerintem ez így lehetne csak megoldható.Mert amúgy egy kicsit már rossz fényt vet a játékra ha pl. egy Ijjásznak kardja is van.Az már ojan mintha egy hős lenne az ijjász vagy valami ijesmi.
 

DeletedUser

Vendég
igaz hogy jó ötlet de hol lehetne felrakni rájuk?
a kaszárnyában embereket képezünk nem felszereléseket
logikus hogy külön épület kéne nekik
nincs olyan épület ahol fel lehet rakni rájuk a felszerelést

én aszt nem tudom h mikor a szövetségembe megváltoztatom a profiltpl:rámegyek szerekztés és utána mikor rá akkarok menni a mentésre el tünik ez hogy lehetséges segicsetek:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
én aszt nem tudom h mikor a szövetségembe megváltoztatom a profiltpl:rámegyek szerekztés és utána mikor rá akkarok menni a mentésre el tünik ez hogy lehetséges segicsetek:rolleyes:

már bocs de megtudhatnám hogy mi köze ennek a kérdésnek a témához?
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem

Szerintem nem jó ötlet ez a fejlesztősdi!!! TÚLBONYOLÍTANÁ a játékot!!!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg úgy kéne csinálni hogy ha egy katona mindegyik csata után "tapasztaltabb" lenne.
 

DeletedUser1598

Vendég
Nana, azért álljunk már az ilyen Videojátékokban, meg PC-s játékokban lévő ötletekkel....
 
Fent