Kapitány funkció fejlesztés vagy új prémium funckió

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Fejlesztők, Szupporterek, Játékostársak!

Mivel a sarcolás még kapitány funkcióval is horribilis időt vehet el a játékosoktól, ezért lenne egy építő jellegű ötletem, hogy jóval rövidebb idő alatt meg lehessen oldani, akár egy új prémium funkció, akár a kapitányba beépíteni. A minap lemértem, hogy 41 falunál mire végignyomtam az 5 perces sarcot, 54 másodperc volt, pedig erős gépem van, 150-es netem és gamer egerem, szóval hardwaresen el vagyok látva megfelelően. Ezért ha az ember komolyan akar sarcolni egy nagyobb veszteség utána a játékélmény erősen visszaesik. Emiatt sokan adják fel a játékot, vagy elkezdenek vegetálni, szerintem ez sem a fejlesztőknek, sem a többi játékosnak nem jó, még akkor is ha az illető nem 5 perceseket nyomogat, hanem akár csak másfél órásakat.

Nézetem szerint jelentősen egyszerűbb lenne a dolog, ha egy Excel táblához hasonlóan fel lennének sorolva a faluk, szigetekre lebontva, mint a mostani kapitányos sarcolásos funkciónál, de minden falu mellett lenne egy jelölőnégyzet, amit csak be kell pipálni, majd a végén rányomni a sarcolásra/kifosztásra. A sarcolások közötti időben esetleg a pipákat lehetne változtatni úgy, ahogy a nyersanyagigény megkövetelei, de a következő sarcnál, ha nincs változás a sarcolandó falvaknál, akkor újra csak klikk a sarcra, tehát a játék megjegyezné, hogy melyik városokat jelöltük előzőleg. Ez így a mostani sarcolás idejét drasztikusan csökkenthetné és jelentős játékélmény javulást okozna a legtöbb játékosnak, a fejlesztők szempontjából pedig várhatóan többen fizetnének elő a kapitány funkcióra, vagy ha ezt új prémiumként hoznák be, akkor valószínű arra is elég sokan előfizetnének. Jóformán mindenkinek megérné.

Csináltam egy skiccet, hogy ez az én fejemben nagyjából hogy fogalmazódott meg, két szigettel csináltam csak de, szerintem egyértelmű így is:

_tletskicc_www.kepfeltoltes.hu_.png


Köszönöm, hogy elolvastatok!

Mindenkinek további jó játékot!

Csokicsoda
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én a mostani kapitány funkcióval is meg vagyok elégedve, de ez így valóban megkönnyítené a sarcolást. :) Támogatom.
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom.

"pedig erős gépem van, 150-es netem és gamer egerem,"

Nekem i5-ös gépem gyenge netem gamer egerem :D
 
Fent