Körlevelek

DeletedUser

Vendég
Örülök, hogy van körlevél funkció, de nem látom, megkapta-e a csapat, és elolvasták-e? Csak a névsor van meg.

Hol lehet ezt megnézni, illetve meg lehet-e egyáltalán?
 

DeletedUser

Vendég
az üzeneteknél az új üzenetben lehet megírni úgy, hogy a címzettnél a kék zászlóra kattintasz. Azt megnézni hogy a többiek megkapták-e az új üzenet mellette a körüzenetben tudod megnézni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nos, a szövetségvezetőm körlevelet írt, hogy ha valamelyik tag inaktív lesz, adja meg neki a jelszavát, és majd ő addig gondoskodik a városról. Tudom, hogy ez szabályellenes, és meg is írtam neki, és rá kellett jönnöm, nem tudja mit kell kezdeni, ha valaki "szabadságra megy". Pár üzenetváltás után nem válaszolt. Szóljak erről a klán többi tagjának is, hogy szabályellenes, amit a vezető kér? Vagy ilyenkor mit érdemes csinálni? :S
 

DeletedUser

Vendég
Lol

Te 1 igazi lamer vagy.
De tényleg régen láttam ilyet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kérlek jelezd a szövetségednek, hogy senki se adja ki a jelszavát, annak a felhasználónak, akiről írsz, se másnak aki kéri.
Jelszó kiadása, és más játékos fiókjának az irányítása is szabályellenes.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Hiába kattintok a kék zászlora !Mikor el akarom küdeni a körüzenetemet,azt irja hogy : "Kérlek adj meg legalább egy cimzettet !"
Ilyenkor mi van ????
 

DeletedUser

Vendég
Be is írja a címzetteket, amikor a kék zászlóra kattintasz? :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem ! Azaz most már igen ,ki kellet törölnöm a cimlistámat és működik.....hiba lenne???
 

DeletedUser

Vendég
Nem biztos. Ha firefoxot használsz, előfordul, hogy egyes belső opciók, linkek nem működnek. Ezt az előzmények törlése meg szokta oldani.
 

DeletedUser

Vendég
Szia.
Nem tudok körüzenetet küldeni.
Jogosultságom van.
kék zászló beírja a szövetségi tagokat.
küldésre nem reagál.
Tanács kéne.Mi a gond?
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehet, hogy az a probléma, hogy nem teljesíted a captcha tesztet?

(azok a képek, amikről le kell írni, milyen karakterek vannak rajta)
 

DeletedUser

Vendég
Mikor elküldöd az üzenetet, akkor hozza ki.

A képen lévő karaktereket le kell írnod és a "pipa" gombra katt.

Ha jól sikerül, akkor elküldi, ha nem, akkor visszadob az üzenethez, és újra rá kell menni a küldés gombra, és teljesíteni a captcha tesztet (amíg sikres nem lesz) :)
 

DeletedUser

Vendég
És hányszor kattintsak?10 vagy több?
Mert a küldésre semmi sem történik.
Nincs a captcha teszt se.
Semmi sem történik.
 

DeletedUser

Vendég
Próbáld meg törölni a böngésző előzményeit és cookijait. Ha Chromeot használsz, akkor próbáld meg Firefoxxal.
 

DeletedUser

Vendég
Firefox megy.
Kiléptem és beléptem. most körüzenet már megy a szövetség tagjainak, de a címlistás változat még mindig nem akar müködni.
Várom további ötleteiteket.
Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Beírsz egy szövi tagot, akinek van jogosultsága körlevelet küldeni. Rákattint a zászlóra, kimásolja a neveket és elküldi neked üzenetben...
Más ötletem nincs
 

DeletedUser

Vendég
Körlevel

Nekem is ez a bajom és én Chromot használok:) Firefoxal meg sikerült elküldenem :D Ez LOL
 

DeletedUser

Vendég
Azt nem írtad, milyen világon vagy.
Nekem ezt Iotán csinálj(t)a, hogy ha megírom a körlevelet, és közben van beérkező jelentés vagy levél, akkor a küldés gombra nem adja be a captcha tesztet sem.
Ilyenkor néha müxik, ha másik ablakban megnézem ezeket, leveleket/üzeneteket, és akkor engedi elküldeni. ha nem, akkor a másik ablakot frissítem, újból megcímzem a körlevelet, majd az eredeti ablakból átmásolva a szöveget el tudom küldeni.

Azért nem csinálom csak a sima szövegkijelölés --> frissítés --> újraküldést, mert így biztosan megvan a szöveg, ha valami balul ütne ki, de ez csak a saját mániám.

A lényeg ha van friss olvasatlan bejövő leveled/jelentésed, előfordulhat hogy emiatt akad ki a levelezőrendszer picit.
 
Fent