Körlevél

DeletedUser9302

Vendég
Összefoglaló
Szeretném a körlevél tiltást enyhíteni.

Jelenlegi állapot
Nincs bevezetve a játékba.

Leírás:
Szeretném enyhíteni a 800 pont alatt nem lehet körlevelet küldeni tiltást!

Visszaélések megelőzése:
Nem lenne vele visszaélés, ez az Indoklás részben válik láthatóvá.


Vázlatrajzok:
Ehhez nem kell rajz.

Érvelés:
Szövetségi vezetőként bajt jelent, hogy nem tudok a szövetségnek körüzenetet küldeni (még nincs 800 pontom).
Viszont nem akarom eltörölni, csak úgy mósosítani, hogy a szövetségnek küldhessek körüzentet (csak ranggal), 800 pont alatt.
Így szűrhetjük a SPAM-et , de a szövetség tisztában lehet az ötleteimmel, elvárások...stb.


Nyilatkozat:
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 

DeletedUser9302

Vendég
Ha valamit nemértessz, kérdezz azután kommentelj.
Bevallom, lehet bkicsit zavaros az ötlet!
 

DeletedUser9344

Vendég
Támogatom.

1-es sebességű világokon például így 1-2 napig a világ kezdetekor nem tud körlevelet dobni a vezető a szövetségnek...
Jó gondolat, azonban csak vezetői, illetve alapítói joggal lehessen csak megtenni, hiszen, becsúszhat egy-két spammer a szövetségbe, aki megkapja a körlevél jogot...
 

DeletedUser

Vendég
Ott a fórum erre, ott mindent ki tudsz írni, míg el nem éred a megfelelő pontszámot. Hozzátenném a pí-n ezt a pontszámot kb 3 óra alatt lehet elérni.
 

DeletedUser

Vendég
Csak én vagyok az egyetlen aki 1es sebesség mellett 1 óra> alatt 800 pontos? o_O
Ha meg valamit feltétlenül közölni akarsz a tagokkal akkor ott a szövetségi fórum. :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Ott a fórum erre, ott mindent ki tudsz írni, míg el nem éred a megfelelő pontszámot. Hozzátenném a pí-n ezt a pontszámot kb 3 óra alatt lehet elérni.


És aki nem használja?

Azt akartam közölni, hogy használjál!
 

DeletedUser

Vendég
Hajrá, egyszer csak összejön egy olyan ötlet ami sokaknak tetszik
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !

Én viszont fuuuull támogatom !
A spammerek egyre idegesítőbbek!
Dark: én 5-600 pontot érek el 1 óra alatt. Te nagyon profi egy pontvadász lehetsz!
Nem PI-n játszol éppen ? Mert ott el lehet érni annyit...asszem!

De igazad van, tényleg el lehet érni hamar. Viszont épp ezért jó hogy a spammerek nem állnak le építkezni.
 

DeletedUser9302

Vendég
Elérem persze, játszok pí-n, csak 1-es sebességű világoknál kicsit több.
Nem mondom persze hogy hetekbe telik, de aki nem "Grepo-függő" annak szerintem 1-3 nap.
Dartnessus megcsinálja ezt 1 óra alatt ha jól emlékszem, GRAT.
 

DeletedUser

Vendég
Igaz lehet, hogy egy kicsit túloztam azzal az 1 órával de akkor is hamar megvan, és ott van a fantasztikus szövetségi fórum. ^^ :D
 

DeletedUser9344

Vendég
Dartnessus: Én mindig örömömet lelem abban, ha kezdőket hívok meg szövetségembe, és én tanítom meg őket a játékra. Többször előfordult, hogy tőlem tudták meg, merre van a fórum... :D Ezért lehet hasznos még a körlevél, a kezdők miatt.

Mellesleg, a spam céljából létrejött accok szerintem illegális szkriptekkel mennek, mert múltkor egy olyan játékos dobott spam körlevelet, aki hajszálpontossággal 801 pontos volt... o_O Gondolom ki lett számolva, hogy melyik épületekkel lehet a leggyorsabban elérni, és aszerint tolják... :/
 
Fent