Könnyed világok

Moira

Ex-CM
Üdvözletünk!

A Grepolis egy harcos játék, amely nagyon sok stressz lehetőséget rejt magában. Mindenki, aki már játszott egy régebb óta működő világon, vagy egy erősen agreszív világon, nagy eséllyel megtapasztalta, milyen az, ha minden elveszek, amiért dolgozott. Ezért bevezettünk egy új világtípust azon játékosoknak, akik szeretnék legalább egy városukat biztonságba tudni. Ezek a könnyed világok. Az első ilyen világ 2018. november 20-án indul útjára, ez az Edessa.

Kérjük, hogy véleményeteket, visszajelzéseiteket itt osszátok meg velünk.
Nagyon szépen köszönjük, hogy részt vesztek ezen újdonságunkban!

Tisztelettel
A Grepolis csapata
 

DeletedUser11915

Vendég
Az ötlet tetszik és jónak is tűnik! Talán a klán limitet felraktam volna kicsit nagyobbra...
Azonban elárúlja valaki pontosan mikor is kezdődik a szerver? :D
Alig várom a beregisztrálást :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11919

Vendég
Üdvözlet, sajnos nagyon keveseljük a 20%-os limitet. Az ötlet maga tetszik, csak sajnos nagy mértékben visszafogja a játékot.
A kérdésem az lenne, hogy a közeljövőben ez a limit növelhető e mondjuk 50%-ra?
Tisztelettel:
Gear
 

DeletedUser11924

Vendég
Üdvöztlet! Egyet értek az előttem lévővel. Ez a 20% nagyon kicsi. Illetve azt se értem, hogy kisebb miért nem támadhat nála nagyobbra? Mert így támogatni mindenki tud mindenkit, de támadni alig-alig valaki valakit. Így kb. ellehetetleníti a foglalás lehetőségét.
Üdvözlet:
Chrisztopher
 

DeletedUser11925

Vendég
Sziasztok! Ezt nem nagyon értem, nem tudok megtámadni nálam nagyobb pontszámmal rendelkezőt? Vagy én értek valamit rosszul?
 

DeletedUser11927

Vendég
Üdv!
Az ötlet nem rossz, csak ez a 20% nagyon kevés. 50%-ra jó lenne felvinni, mert ez így sokaknak nem tetszik és jogosan. Hisz pl. foglalni szeretnék egy várost, de csak hárman tudjuk támadni, viszont támogatni tudják 15-en... Ez így nem túl jó, ellehetetleníti a foglalást. Főleg hogy mondjuk van 10k pontom, és jó esetben 40 játékos benne van a +- 20%-ban és ebből lejönnek a szövetségesek és a konfősök, illetve azok, akik nem a környékünkön vannak. Persze mikor mindenkinek már 200k+ pontja van akkor egy nagyon kicsivel jobb, de odáig nagyon nehéz eljutni, hisz foglalni alig lehet. Oké, hogy könnyed világ, de akkor is annak nem úgy kéne lennie, hogy alig lehet foglalni.
Szóval nekem is az a véleményem, hogy legalább 50%-ig fel kéne ezt vinni vagy eltörölni.
Szerintem a Tükhé felszentelése is elég lenne.
 
Fent