Költöztetés

DeletedUser7064

Vendég
Srácok! Tudnátok információkat, megoldásokat arra ha egy várost szeretnék elhagyni és egy újba költözni?
 

DeletedUser

Vendég
Egy várost nem lehet elhagyni csak ha újrakezded a játékot. Esetleg elfoglalja valaki.
 

DeletedUser

Vendég
ha el is foglalják akor se tudod meghatározni hova kerülj esetleg csak az égtájat...
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az volna a kérdésem hogyha az "Újraindítás" mellett döntök akkor a városaim és egységeim mellet a harci pontjaim, és a kulrutális szintem is elveszik-e?
 

DeletedUser

Vendég
ha el is foglalják akor se tudod meghatározni hova kerülj esetleg csak az égtájat...

Ha elfoglalják a városod,nem tudod meghatározni,hogy melyik szigetre/égtájra fog esni,de általában a közelbe.

Nekem az volna a kérdésem hogyha az "Újraindítás" mellett döntök akkor a városaim és egységeim mellet a harci pontjaim, és a kulrutális szintem is elveszik-e?


Ha az " Újrakezdés" opció mellett döntessz,mindened elveszited.
 

DeletedUser

Vendég
A harci pontok sem az újrakezdés opciót választva, sem pedig az összes város elfoglalása esetén nem vesznek oda. A kultúrszint alaphelyzetbe áll vissza, és további kultúrpontokat csak az ezt követően megszerzett harci pontokból tudsz diadalmenettel létrehozni, azonban a harci ranglistán a helyedet biztosító harci pontok megmaradnak.
 
Fent